Duitsland - Madrid 30/45xp & Lie Flat Latam voor 170,- euro

Discussie in 'Premium Fares (Business & First)' gestart door Sebas, 12 mei 2019.

  1. Sebas

    Sebas Newbie

    Berichten:
    54
    Leuk Bevonden:
    52
    Trofeepunten:
    18
    Leuke trip voor zowel XP's als Full Flat Business class met Latam.

    Oneway naar Madrid vanuit diverse Duitse steden. Te boeken via Expedia. Eerste 2/3 legs met KL/AF en daarna met de 787 van FRA naar Madrid met LATAM.


    Bron:Premium Cabin Deals

    Meer informatie ook op Flyertalk
     
    Laatst bewerkt: 12 mei 2019
    FlyingFonz, Robby43, Thanh en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. Thanh

    Thanh Newbie

    Berichten:
    57
    Leuk Bevonden:
    32
    Trofeepunten:
    18
    Met LATAM verdien je bij deze vlucht geen XP/Miles?
     
  3. TimH

    TimH Newbie

    Berichten:
    2
    Leuk Bevonden:
    7
    Trofeepunten:
    3
    Klopt, geen XP/miles op de Latam vlucht. Maar als je een beetje goed zoekt kan je zowel CDG als AMS op een dag aandoen en verdien je 45 XP voor 170 Euro.
     
  4. Nils

    Nils Newbie

    Berichten:
    9
    Leuk Bevonden:
    15
    Trofeepunten:
    3
    Zijn er nog andere datums beschikbaar ? Kan alleen 24 juni vinden
     
  5. FlyingFonz

    FlyingFonz Blue Tier

    Berichten:
    137
    Leuk Bevonden:
    144
    Trofeepunten:
    43
    Dan heb je niet goed gezocht. Of helemaal niet gezocht want 24 juni is het voorbeeld dat op FlyerTalk wordt gegeven.

    Denk eraan bij het zoeken en puzzelen dat je de zoekopdracht op business zet en niet op economy (want anders krijg je hogere prijzen en niet de vluchten die je wil). Ondanks dat beschikbaarheid rap terugloop zijn er nog volop data. Ook met vertrek in het weekend. Bijvoorbeeld op zondag 23 juni DUS-AMS-FRA-MAD. Je kunt ook gewoon zoeken in kayak.de. En als je geen flying blue punten wilt kun je ook vliegen via LUX voor een leuke cessna citation vlucht.
     
    Ambtenaruh, lloydje33, VinceG en 3 anderen vinden dit leuk.
  6. jeroen100

    jeroen100 Blue Tier

    Berichten:
    105
    Leuk Bevonden:
    146
    Trofeepunten:
    43
    Wat zou de kans zijn dat je dit echt kan gaan vliegen voor deze prijs? (Seat24 boeking)

    Edit: gokje genomen en geboekt bij expedia voor een vrijdag in september. Totaalprijs was 232. Wel duurder dan bij seat24, maar heb iets meer vertrouwen in Expedia

    Ihre Buchung
    Reise 1

    27 Mai 2019
    Dusseldorf - Luxembourg

    Dusseldorf (DUS)
    Mo 27 Mai, 2019, 08:35
    Luxembourg (LUX)
    Mo 27 Mai, 2019, 09:20
    Flug: Luxair LG1330

    Business
    Reisedauer: 45Min. (direkt)
    Reise 2

    27 Mai 2019
    Luxembourg - Frankfurt

    Luxembourg (LUX)
    Mo 27 Mai, 2019, 14:40
    Frankfurt (FRA)
    Mo 27 Mai, 2019, 15:25
    Flug: Lufthansa LH395

    Business
    Reisedauer: 45Min. (direkt)
    Reise 3

    27 Mai 2019
    Frankfurt - Madrid

    Frankfurt (FRA)
    Mo 27 Mai, 2019, 19:25
    Madrid Barajas Apt (MAD)
    Mo 27 Mai, 2019, 22:00
    Flug: LATAM LA705

    Business
    Reisedauer: 2h 35min (direkt)

    Pro Erwachsener
    150,49€

    1 Erwachsener - flug
    Preis/Person
    95,92€
    Steuern und Gebühren/Person
    54,57€
    Gesamt/Person
    150,49€
    Summe
    150,49€

    Gesamtpreis einschl. aller Steuern*
    150,49€

    Gesamtpreis einschl. aller Steuern*
    150,49€
     
    Laatst bewerkt: 13 mei 2019
    lloydje33, FlyingFonz en Nils vinden dit leuk.
  7. WorldTraveller

    WorldTraveller Silver Member

    Berichten:
    1.768
    Leuk Bevonden:
    1.652
    Trofeepunten:
    478
    Ah, zo te zien hebben ze de poort weer geopend.
    Aantal jaar geleden kon je dit boeken...
    Screenshot.png
     
    JRRM, JustinCase, Thijsk en 10 anderen vinden dit leuk.
  8. Fripsmaster

    Fripsmaster Silver Member

    Berichten:
    1.022
    Leuk Bevonden:
    1.145
    Trofeepunten:
    448
    Supergaaf, zoveel verschillende airlines en vliegtuigen. Heb je deze itenary ooit gedaan?
     
  9. Nils

    Nils Newbie

    Berichten:
    9
    Leuk Bevonden:
    15
    Trofeepunten:
    3
    Geboekt voor 2 september ! Dus-lux-fra-mad
     
    JustinCase, Thanh, lloydje33 en 3 anderen vinden dit leuk.
  10. jongesander

    jongesander Silver Member

    Berichten:
    2.191
    Leuk Bevonden:
    2.398
    Trofeepunten:
    633
    Heb gister DUS-LUX-FRA-MAD geboekt voor € 150,00 eind augustus. Had nog een terugvlucht staan van mijn trip in maart (FRA-MAD) dus zo is de cirkel weer rond.

    Voor de liefhebber: voor iets meer dan € 200,00 kun je ook DUS-LUX-DUS-FRA-MAD boeken, zodat je twee keer met de Cessna kunt.
     
    JustinCase, Thijsk, Erwin en 6 anderen vinden dit leuk.
  11. jeroen100

    jeroen100 Blue Tier

    Berichten:
    105
    Leuk Bevonden:
    146
    Trofeepunten:
    43
    Da’s jammer dat ik dat niet gecheckt heb..
    Kun je denk ik dan niet in 1 dag vliegen of past dat nog net?
     
  12. jongesander

    jongesander Silver Member

    Berichten:
    2.191
    Leuk Bevonden:
    2.398
    Trofeepunten:
    633
    Nee dan moet je ergens een knip maken. De beschikbaarheid wordt ook snel kleiner trouwens.
     
    Ambtenaruh vindt dit leuk.
  13. Miya

    Miya Blue Tier

    Berichten:
    290
    Leuk Bevonden:
    451
    Trofeepunten:
    63
    Zelf geboekt via Expedia HAM - AMS - CDG - MAD. KL/AF/Latam.

    45XP voor €188 en mooie vlucht via Latam. Terug vlucht vanaf MAD als award ticket 12.000miles + tax met AE. Alleen nog even uitzoeken wat de beste manier naar HAM is.

    Zin in :cool:
     
    Daeni, Thijsk, FlyingFonz en 2 anderen vinden dit leuk.
  14. WorldTraveller

    WorldTraveller Silver Member

    Berichten:
    1.768
    Leuk Bevonden:
    1.652
    Trofeepunten:
    478
    Ik had het geboekt en mijn stoelen geselecteerd, alleen kon mijn e-ticket niet uitgegeven worden... bummertje.
     
    Fripsmaster en Ambtenaruh vinden dit leuk.
  15. Thanh

    Thanh Newbie

    Berichten:
    57
    Leuk Bevonden:
    32
    Trofeepunten:
    18
    Geen vakantiedagen meer over... iemand nog in het weekend kunnen vinden?
     
    Ambtenaruh vindt dit leuk.
  16. Ambtenaruh

    Ambtenaruh Blue Tier

    Berichten:
    192
    Leuk Bevonden:
    330
    Trofeepunten:
    63
    Argh, was dit weekend m'n BRU-FCO-VLC run aan het doen (heb aantekeningen gemaakt die ik nog in en kort verslag wil verwerken, o.a. m'n usain bolt imitatie....), kom deze nu net pas tegen.... Heb maar gebruik gemaakt van een van de weinige mogelijkheden die er nog waren (en waar ik en mijn vriendin beide konden), 31 januari 2020 :D HAM - AMS - FRA - MAD - 45XP KL/AF/Latam voor 186 euries.

    #edit @Thanh : 30/8, 31/8, 1/9, 15/9, 28/10, 15/11, 22/11, 13/1, 20/1 etc etc...

     
    Laatst bewerkt: 13 mei 2019
    lloydje33, jeroen100, Thijsk en 2 anderen vinden dit leuk.
  17. Thanh

    Thanh Newbie

    Berichten:
    57
    Leuk Bevonden:
    32
    Trofeepunten:
    18
    In februari is op vrijdag voldoende beschikbaar nog. Vrijwel op zaterdag/zondag onmogelijk

    Zojuist boekt 14.02.2020 / HAM-AMS-FRA-MAD 45XP en 188 EUR
     
    Laatst bewerkt: 13 mei 2019
    FlyingFonz en Ambtenaruh vinden dit leuk.
  18. Jurian

    Jurian Blue Tier

    Berichten:
    43
    Leuk Bevonden:
    117
    Trofeepunten:
    33
    Geboekt voor 31 augustus, DUS-LUX-DUS-FRA-MAD :)
     
    Ambtenaruh vindt dit leuk.
  19. Miya

    Miya Blue Tier

    Berichten:
    290
    Leuk Bevonden:
    451
    Trofeepunten:
    63
    Zo ging AirBerlin failliet...
     
    MVA20 en Ambtenaruh vinden dit leuk.
  20. jeroen100

    jeroen100 Blue Tier

    Berichten:
    105
    Leuk Bevonden:
    146
    Trofeepunten:
    43
    Waar crediten jullie deze (behoudens FB als je voor de XP's gaat)? Miles & more lijkt meeste miles op te leveren?
     
    Ambtenaruh vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina