Heeft iemand een idee wanneer de KLM A330 lie flat BC seats krijgt? Er was indertijd een communicatie dat dit na de 777's zou gebeuren, maar ik vind hier eigenlijk niets recents meer over. Vlieg regelmatig DMM-AMS met nachtvlucht en de huidige stoelen zijn regelmatig stuk.
Welkom op het forum @Hulstenaar! Volgens http://www.theklmsource.com/tag/a330-200/ is er nog geen enkele in de nieuwe configuratie. Helaas is er ook geen countdown om te melden hoe ver men is.
Bedankt voor het welkom en de reacties! Ben al lang "slapende lezer" van deze enorm informatieve site! Heb als alternatief Bahrain en vlieg met de Kerst met de nieuwe dreamliner, dus straks zal het contrast wel erg groot worden. In vergelijking met de regionale maatschappijen kunnen die A330 stoelen naar mijn mening echt niet meer meedoen (Saudia even buiten beschouwing gelaten, maar die hebben nog andere nadelen).