Voor sommige links naar producten en partners op deze website krijgen wij een affiliate commissie.
Tijdens een treinreis door Europa in april van dit jaar bezocht ik de Poolse stad Swinoujscie waar ik verbleef in het Hampton by Hilton Swinoujscie Centrum. Polen staat bekend als een populair land om zowel Hilton Honors punten te verdienen als te besteden. Eerder schreven we hier al een artikel over. In deze review lees je over mijn ervaring in het Hampton by Hilton Swinoujscie Centrum.
Locatie
Swinoujscie is een stad in het uiterste puntje in het noordwesten van Polen. De stad is eigenlijk verdeeld in twee gedeeltes. Alhoewel de gehele stad in Polen zelf ligt spreekt men van een Duits en een Pools gedeelte. Deze twee delen zijn sinds een paar jaar geleden verbonden door een tunnel. Forenzen kunnen nog steeds de pond nemen maar van toeristen wordt verwacht dat ze met de taxi of bus door de tunnel reizen. Het Hampton by Hilton Swinoujscie Centrum ligt in het Duitse gedeelte van de stad. Vanaf station Swinoujscie Centrum is het ongeveer drie minuten lopen voordat je bij het hotel aankomt.

In de verte zag ik al de rode letters van Hampton staan. Het gebouw van het hotel zag er verder wat oud uit.
Inchecken
Aangekomen in het hotel zie je aan de rechter kant de check-in balie met rechts daarvan het restaurant. In de lobby werd ik direct vriendelijk te woord gestaan. Ondanks dat het 18.00 uur was was ik direct aan de beurt. Ik had dit verblijf op punten geboekt. Voor 19.000 punten kon ik hier een nacht verblijven. Op dat moment was de prijs voor een nacht hier € 85,-. Alhoewel ik meer waarde uit mijn punten kon halen was dit een redelijk goede deal.

De lobby ziet er trouwens eerder leuk en gezellig uit. Er is een zithoek en een bar aanwezig. Hier heb ik mijn welkomstdrankje gehad. Daarnaast mocht ik als Hilton Honors Gold lid ook nog een kleine snack kiezen.


Nadat ik mijn kamerpasje had en een uitleg over het hotel had gekregen nam ik de lift naar de vierde verdieping. Vanaf elke verdieping kun je door een gat naar beneden of naar boven kijken.

Ook kun je dan zowat alles horen wat er wordt gezegd in de receptie, zelfs vanaf de vierde verdieping.
Kamer
De gangen zien er verder goed uit. Deze zijn breed genoeg. Wat me opviel was de blauwe kleur van de muur. Ik verbleef in kamer 429.

Alhoewel in bijna alle Hampton hotels elke kamer zowat gelijk is was dit hier niet het geval. Mijn kamer zag er wat anders uit dan de andere kamers. Het mooie aan deze kamer was het balkon. Bij binnenkomst was links van mij de badkamer. Rechts van me trof ik een grote spiegel aan de wand aan.

Toen ik verder doorliep zag ik aan mijn rechterkant de ruimte met het bed en een klein bureau. Het bed in een Hampton hotel is in vergelijking tot andere Hilton hotels niet heel groot. Aan weerszijden van het bed trof ik leeslampjes aan. Aan de linkerkant van het bed was het bureau te vinden. Boven het bed trof ik lichtdecoratie aan. Ook hangen hier een aantal foto’s.


Tegenover het bed vind je de televisie. Deze hangt niet aan de muur maar staat op een kast. Onder de televisie bevinden zich de koffie- en theefaciliteiten.


Aan de linkerkant van het bed bevindt zich dus het bureau. Ook staat hier, naast de bureau stoel, nog een stoel.

Wat best bijzonder is aan deze kamer was het balkon. Hier heb je een uitzicht op de flats en overige gebouwen van de stad.

Badkamer
Direct na binnenkomst vind je dus aan de linkerkant de badkamer. Deze was niet heel groot. Je vindt er naast een wastafel en een toilet alleen een douche.

Links van de wastafel liggen een aantal handdoekjes. Daar vind je ook de zeep. Ook de spiegel is van een redelijk klein formaat. Ik vond in de badkamer alles wat ik normaliter in een badkamer van een Hampton hotel vind.

Ook de douche was prima in order. Je vind er echter geen regendouche maar dat is ook niet de standaard in een Hampton hotel. In de douche waren drie verschillende soorten shampoo te vinden.

Restaurant
Zoals al eerder aangegeven beschikt dit Hampton hotel ook over een restaurant. Hier koos ik voor vlees met friet en salade. Daarbij nam ik ook een lekker koud biertje.

Als toetje koos ik deze keer voor een tiramisu. Op het moment dat ik daar zat was het verder erg rustig, zeker voor een vrijdagavond.

Ontbijt
Vanaf 6.30 uur tot 10.00 uur kun je in het restaurant terecht voor het ontbijt. Ook hier was het op dat moment niet bepaald druk. Ik was er omstreeks 8.00 uur aangezien ik die dag nog een behoorlijke treinreis voor de boeg had.

Hierdoor had ik prima de gelegenheid om in alle rust wat foto’s te nemen van het ontbijtbuffet. Het buffet verschilt niet erg veel van een standaard ontbijtbuffet in een Hampton hotel. Je vindt er een mooi aanbod aan verschillende soorten brood en croissant met voldoende soorten beleg.


In de andere hoek vind je zowel een koud als een warm buffet. Er is voor ieder wat wils te vinden hier.


Daarnaast kun je in een andere hoek terecht voor zowel warme als koude draken. Er zijn twee koffieautomaten aanwezig met een aanbod aan verschillende soorten koffie.

Overige faciliteiten
Zoals in elk Hampton by Hilton hotel is er ook hier een fitnessruimte te vinden. Deze vindt je op de begane grond.

Meer over de faciliteiten van dit hotel kun je vinden op de website van Hilton.
Beeldmateriaal: InsideFlyer – Goffe de Boer






Geef een reactie