Hallo allemaal,
Aankomende oktober ga ik voor het eerst naar Bali, Indonesië. Voorheen reisde ik voornamelijk naar westerse bestemmingen, zoals de VS en Midden-Amerika, maar nu vlieg ik voor het eerst naar het oosten. Normaal gesproken boek ik altijd direct bij KLM of Delta Airlines, maar de prijzen van China Airlines zijn aanzienlijk goedkoper dan die van KLM.
Als ik boek en vlieg met China Airlines, heb ik dan nog voordelen van mijn Flying Blue-status en AmEx Platinum-kaart? Of moet ik specifiek letten op de boekingsklasse die ik kies?
bernard wrote:Je zal toch 60 Euri betalen en dan de KLM kantine inlopen om er achter te komen dat je beter ergens in de luwte van een gate een vers broodje kon eten.....
Luwte? Vers? Op Schiphol? :confused::confused:
Dan liever de KLM 'kantine' (maar niet voor €60 ;))
Ozzietukker wrote:Zoals je het nu omschrijft, zo had ik er nog nooit over nagedacht, maar als de intree inderdaad E25-E30 is, en je houdt wel van een borreltje dan is dat met airport prijzen inderdaad nog niet eens zo'n slechte deal.Maar goed, ik ben wat dat aangaande een 'goedkoper' lounge gast, want ik drink eigenlijk nooit alcohol in de lounge dus die berekening komt in mij niet op.
In Lyon meegemaakt dat de flessen wijn van de loungebar op tafel werden gezet zodat er sneller bijgevuld kon worden, en in Krakau waar een groep Noorse mannen volop doorschonk (en luidruchtig werd).
Lekker bezig! Ik ben ook zo'n goedkoop geval, drink ook geen alcohol. Maar eet deste meer gebakjes en lekkere dingen van het buffet :D.
En ook al ben je niet van de drank; op Schiphol komen loungeprijzen helemaal niet zo gek uit als je een aantal uur moet wachten op de luchthaven en dan wat wil eten/drinken. Maakte uit ongeloof een foto van dit pokébowltje bij Kebaya in het non-schengen gedeelte van Schiphol... voor 24 euro 😳
*Bekijk via de linkjes wat jouw aanbod voor extra punten is als je een AMEX kaart zou nemen.
▸ AMEX Gold/Platinum nu tot 100.000 punten*. O.a. lounges, hotelupgrades, dinervoordeel en punten sparen voor goedkoper reizen.
▸ AMEX Flying Blue Gold/Platinum nu tot wel 70.000 Miles* Bijv. Platinum for 2, 30-60XP en FB punten sparen.
Gebruik je mijn linkje? Dankjewel! 🙂 Laat het weten, dan krijg je van mij een extra bedankje.
pw1979 wrote:Wel goed om te lezen dat we blijkbaar een luxe lounge gaan krijgen van KLM. Want die schoolkantine in Schengen, inclusief lauwe rijst, zullen ze er toch niet mee bedoelen?
Ik zag het woord luxe en zag toen die kantine voor me 😀
FB Platinum, *A Gold, Avis President's Club, Hertz Gold Plus Rewards - President's Circle
pw1979 wrote:Wel goed om te lezen dat we blijkbaar een luxe lounge gaan krijgen van KLM. Want die schoolkantine in Schengen, inclusief lauwe rijst, zullen ze er toch niet mee bedoelen?
Je zal toch 60 Euri betalen en dan de KLM kantine inlopen om er achter te komen dat je beter ergens in de luwte van een gate een vers broodje kon eten.....
Menno wrote:Heftig; €75 voor lounge 52, €60 voor lounge 25. Het is wel de manier om de 'zuiptoeristen' buiten de deur te houden. Genoeg lounges gezien waar entree 25 euro was; en ja, dan heb je dat er snel uit gedronken.
Maar zuur als je een +2 wil meenemen..
Zoals je het nu omschrijft, zo had ik er nog nooit over nagedacht, maar als de intree inderdaad E25-E30 is, en je houdt wel van een borreltje dan is dat met airport prijzen inderdaad nog niet eens zo'n slechte deal.
Maar goed, ik ben wat dat aangaande een 'goedkoper' lounge gast, want ik drink eigenlijk nooit alcohol in de lounge dus die berekening komt in mij niet op.
mitchelldejong wrote:Helaas niet, je had het eigenlijk de tweede van de maand moeten doen aangezien ze de 1e + 12 maanden rekenen als tot de 31e. Helaas hetzelfde 'probleem' gehad vorig jaar.
🙁 Dat is balen. Maar toch bedankt voor de uitleg.
Dan1 wrote:KLM maakt KLM kantine duurder voor gewone sterveling:
Wel goed om te lezen dat we blijkbaar een luxe lounge gaan krijgen van KLM. Want die schoolkantine in Schengen, inclusief lauwe rijst, zullen ze er toch niet mee bedoelen?
B_in_T wrote:Dag allen, een vraagje waar ik zo snel niet het antwoord op kon vinden hier. Als je een status niveau onhoog gaat (in mijn geval slechts van Silver naar Gold), dan worden de XP afgetrokken en heb je toch 12 maanden de tijd (tot einde van de maand) om voldoende XP te behalen om Gold te blijven? Dan zou het toch moeten zijn als je vandaag upgrade je tot eind augustus 2025 de tijd hebt? Maar bij mij staat er nu tot 31 juli 2025 🙁Op de flyingblue website staat:
Helaas niet, je had het eigenlijk de tweede van de maand moeten doen aangezien ze de 1e + 12 maanden rekenen als tot de 31e. Helaas hetzelfde 'probleem' gehad vorig jaar.
Dag allen, een vraagje waar ik zo snel niet het antwoord op kon vinden hier. Als je een status niveau onhoog gaat (in mijn geval slechts van Silver naar Gold), dan worden de XP afgetrokken en heb je toch 12 maanden de tijd (tot einde van de maand) om voldoende XP te behalen om Gold te blijven? Dan zou het toch moeten zijn als je vandaag upgrade je tot eind augustus 2025 de tijd hebt? Maar bij mij staat er nu tot 31 juli 2025 🙁
Op de flyingblue website staat:
Uw nieuwe kwalificatieperiode gaat in. U heeft dan 12 maanden de tijd (tot het einde van de maand) om genoeg XP te verzamelen om uw niveau te behouden of een niveau te stijgen.
Dan1 wrote:KLM maakt KLM kantine duurder voor gewone sterveling:
Heftig; €75 voor lounge 52, €60 voor lounge 25. Het is wel de manier om de 'zuiptoeristen' buiten de deur te houden. Genoeg lounges gezien waar entree 25 euro was; en ja, dan heb je dat er snel uit gedronken.
Maar zuur als je een +2 wil meenemen..
*Bekijk via de linkjes wat jouw aanbod voor extra punten is als je een AMEX kaart zou nemen.
▸ AMEX Gold/Platinum nu tot 100.000 punten*. O.a. lounges, hotelupgrades, dinervoordeel en punten sparen voor goedkoper reizen.
▸ AMEX Flying Blue Gold/Platinum nu tot wel 70.000 Miles* Bijv. Platinum for 2, 30-60XP en FB punten sparen.
Gebruik je mijn linkje? Dankjewel! 🙂 Laat het weten, dan krijg je van mij een extra bedankje.
KLM maakt KLM kantine duurder voor gewone sterveling:
Wil jij ook mooie reisvoordelen zoals wereldwijd gratis loungetoegang, uitgebreide reisverzekeringen, hotelvoordelen, Schiphol Privium voor jou en je partner en drie keer per jaar €100 dinertegoed? Vraag dan een American Express Platinum Card aan via mijn referral link en ontvang 70.000 Membership Rewards voor een American Express Platinum Card of 70.000 Flying Blue Miles bij een American Express Flying Blue Platinum Card via deze referral link.
Inderdaad, nette reactie! Ik heb de dame van een FB een reactie teruggestuurd. En ondertussen het hotel geannuleerd en een nieuwe boeking gemaakt. Kon voor €100 meer een grotere kamer boeken 😎 Nu nog een redelijk geprijsd vliegticket 😀
Wil jij ook mooie reisvoordelen zoals wereldwijd gratis loungetoegang, uitgebreide reisverzekeringen, hotelvoordelen, Schiphol Privium voor jou en je partner en drie keer per jaar €100 dinertegoed? Vraag dan een American Express Platinum Card aan via mijn referral link en ontvang 70.000 Membership Rewards voor een American Express Platinum Card of 70.000 Flying Blue Miles bij een American Express Flying Blue Platinum Card via deze referral link.
Dan1 wrote:Argh @ FlyingBlue 'klantenservice'.Twee Booking.com boekingen via https://earnonline.flyingblue.com/ zijn niet doorgekomen. De sessies staan wel in mijn click history, de boekingen staan echter niet in mijn purchase history. Ook geen bevestigingsmail gehad. Missing Mils Form ingevuld, alles uitgelegd. Screenshots erbij en de boekingsbevestigingen van Booking.com. Krijg ik dit standaard antwoord:
Thank you for your message asking us to credit Miles following a stay at our partner.
Miles will be credited to your Flying Blue account directly by Booking.com eight weeks after the end date of your hotel stay.
Please note: you can only earn Miles on hotel stays booked through Booking.com’s Flying Blue portal, by quoting your Flying Blue number at the last stage of the booking process.
For any further information, feel free to contact me by replying to this e-mail, or by visiting the homepage of our site flyingblue.com.
Wishing you a wonderful day!
Best regards,
==
Om te huilen!
Ik had een soortgelijk iets met een aankoop bij Mediamarkt.
Wel in de click maar niet in de purchase history.
Kreeg dag later reactie met excuses, een week erop een mailtje met excuses voor het lange wachten en een paar dagen terug deze;
Thank you for your message about crediting Miles.
I'm happy to inform you that your online order transaction is currently pending in our system. Please be aware that investigations typically take 45 days (or 90 to 120 days after the member has completed the transaction). However, in certain instances, this process may extend further, to verify the transaction's eligibility, approve the crediting of Miles as well as the Terms and Conditions of the Flying Blue shop for Miles.
For any further information, feel free to contact me by replying to this e-mail, or by visiting the homepage of our site flyingblue.com.
De miles nog niet binnen maar zoals ze reageren vond ik best snel en netjes.
American Express Platinum met tijdelijk 100.000 reward points?
Via deze link --> https://americanexpress.com/nl-nl/referral/platinum?ref=rUDOLBI5bb&CPID=999999548
Gold via dezelfde link.
Flying Blue Amex Platinum met 60XP en tijdelijk 50.000 miles?
Gebruik deze link --> https://americanexpress.com/nl-nl/referral/fb-gold?ref=rUDOLBIZEj&XLINK=MYCP
Gold via dezelfde link.
Argh @ FlyingBlue 'klantenservice'.
Twee Booking.com boekingen via https://earnonline.flyingblue.com/ zijn niet doorgekomen. De sessies staan wel in mijn click history, de boekingen staan echter niet in mijn purchase history. Ook geen bevestigingsmail gehad. Missing Mils Form ingevuld, alles uitgelegd. Screenshots erbij en de boekingsbevestigingen van Booking.com. Krijg ik dit standaard antwoord:
Thank you for your message asking us to credit Miles following a stay at our partner.
Miles will be credited to your Flying Blue account directly by Booking.com eight weeks after the end date of your hotel stay.
Please note: you can only earn Miles on hotel stays booked through Booking.com’s Flying Blue portal, by quoting your Flying Blue number at the last stage of the booking process.
For any further information, feel free to contact me by replying to this e-mail, or by visiting the homepage of our site flyingblue.com.
Wishing you a wonderful day!
Best regards,
==
Om te huilen!
Wil jij ook mooie reisvoordelen zoals wereldwijd gratis loungetoegang, uitgebreide reisverzekeringen, hotelvoordelen, Schiphol Privium voor jou en je partner en drie keer per jaar €100 dinertegoed? Vraag dan een American Express Platinum Card aan via mijn referral link en ontvang 70.000 Membership Rewards voor een American Express Platinum Card of 70.000 Flying Blue Miles bij een American Express Flying Blue Platinum Card via deze referral link.
- 22 Forums
- 4,325 Onderwerpen
- 132.3 K Berichten
- 55 Online
- 5,336 Leden
