Voor sommige links naar producten en partners op deze website krijgen wij een affiliate commissie.
Deze week is op Eindhoven Airport de Privium ExpressLounge officieel geopend. Oorspronkelijk was het de bedoeling om de lounge medio januari te openen. Amsterdam Airport Schiphol krijgt ook een nieuwe Privium lounge.
Privium ExpressLounge op Eindhoven Airport
De nieuwe Privium ExpressLounge op Eindhoven Airport is gevestigd op de locatie van de voormalige Aspire Lounge. Deze is gelegen op de eerste verdieping van de Brabantse luchthaven.
De allereerste Privium Lounge opende in 2008 op Amsterdam Airport Schiphol. Momenteel zijn daar drie Privium lounges. Met de opening van de lounge op Eindhoven Airport breidt Privium voor het eerst uit naar een locatie buiten Schiphol.
We zijn ontzettend blij dat we nu ook op Eindhoven Airport een Privium Lounge kunnen aanbieden. Dit is een belangrijke stap in het uitbreiden van onze service en het verbeteren van de reiservaring voor onze leden. We kijken ernaar uit om nog meer reizigers een comfortabel begin van hun reis te bieden.
Franc Vink, Head of Premium Services Schiphol
Privium lounge is elke dag open
De lounge op Eindhoven Airport is iedere dag geopend van 05.30 tot 21.00 uur. Er is plaats voor maximaal 60 personen. De lounge is ook voorzien van een bel- en werkcabine en diverse zakelijke faciliteiten.
Privium leden kunnen op Eindhoven Airport al langere tijd gebruik maken van de Fast Track. Hiermee kunnen zij sneller door de veiligheidscontrole. Het is ook mogelijk om tegen betaling gebruik te maken van de Privium lounge en Fast Track.
Afbeeldingen ©Schiphol/IF-Tamara
Reageer