Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Leuk bedankt voor deze update!Gisteren zat ik onderweg naar Madrid in een splinternieuwe Boeing 737-800 van KLM. Het toestel heeft een nieuwe, moderne interieur en grote bagagebakken. Het zag er erg mooi en fris uit! Eerst kneep ik m een beetje, dacht ik, is dit de nieuwe Max ofzo? Snel later begreep ik dat het om een nieuwe 737-800 ging. KLM heeft er 4 gekocht heb ik van de purser begrepen.
De stoelen zijn voorzien van verstelbare hoofdkussens en niet onbelangrijk, elke stoel beschikt over een USB-aansluiting om smartphones of tablets op te laden.
Er was naar mijn gevoel geen tijdwinst ondanks de grote bagagebakken, boarden ging net zo rommelig als bij oudere 737's, Zie foto's voor de impressies.
Een verschil wat ik merkte was dat er in dit toestel de business class gedeelte van rij 1 t/m rij 4 gaat. Ze kunnen blijkbaar de gordijn niet meer verstellen. Ik zat gisteren op stoel 3F, dus vóór de gordijn, maar kreeg geen business class service.
Druk in Madrid deze week zo te horen, ik vlieg er morgen heen. Hopen op dit toestel danGisteren zat ik onderweg naar Madrid in een splinternieuwe Boeing 737-800 van KLM. Het toestel heeft een nieuwe, moderne interieur en grote bagagebakken. Het zag er erg mooi en fris uit!
Ik vertoef nu in de iberia lounge op Madrid airport. Zonnetje schijnt heerlijk, dus geniet van je verblijf in Madrid.Druk in Madrid deze week zo te horen, ik vlieg er morgen heen. Hopen op dit toestel dan![]()
Geniet van de lounge en fijne vlucht alvastIk vertoef nu in de iberia lounge op Madrid airport. Zonnetje schijnt heerlijk, dus geniet van je verblijf in Madrid.
Muchos gracias... nu op mijn business stoel wachtend op de cavaGeniet van de lounge en fijne vlucht alvast![]()
Geen champagneMuchos gracias... nu op mijn business stoel wachtend op de cava![]()
Tot nu toe nada . Geen welkomstdrankje wel mijn amenity kit gekregen. Hopelijk wordt de service zo wel een stukje beterGeen champagne?
Klopt het komt allemaal een beetje traag op gang.Tot nu toe nada . Geen welkomstdrankje wel mijn amenity kit gekregen. Hopelijk wordt de service zo wel een stukje beter![]()
Fiesta zul je bedoelen.Het komt misschien een beetje langzaam op gang bij Iberia, maar als "de bar" eenmaal open is dan is het feest![]()
Duurde inderdaad even. Zeker een half uur al aan boord en toen snel een rondje cava want we gingen al naar de startbaan.Klopt het komt allemaal een beetje traag op gang.
Heb goed gegeten en volop wijn, dus zeker een mini fiesta (was een grande fiesta geworden als de stewardessen wat vrolijker waren)Het komt misschien een beetje langzaam op gang bij Iberia, maar als "de bar" eenmaal open is dan is het feest![]()
Ik ben mij aan het oriënteren voor een vlucht van Amsterdam naar Astana (Tegenwoordig Nur-Sultan geheten). De opties die ik voorheen nam (rechtstreeks of via Wenen) kwamen niet naar voren. Wel Lufthansa met overstap in Frankfurt van één uur. Dat lijkt me wat weinig voor luchthaven als Frankfurt?
In de trein naar Schiphol. Ik zou net na de middag met KLM naar JFK vliegen maar kreeg vanacht om 3 uur bericht: vlucht geannuleerd vanwege operationele redenen (2e keer in een maand, vorige was vanwege de harde wind). Vlieg nu om 6 uur. Aangezien we meer dan 4 uur vertraging oplopen betaald KLM het grootste gedeelte van ons weekendje weg(bedankt Europese verordening
).
Kreeg ook meteen in de app recht op compensatie (nog niet gezien eerder) van 10 euro pp te besteden bij een eetgelegenheid op Schiphol. Denk dat ik toch voor de lounge ga.
Oeh. Ff tjekken zoVorig jaar kon ik ervoor kiezen die voucher in te wisselen voor 2000 FB miles, weet niet of dit nu nog kan... Vond ik een betere optie dan een broodje op Schiphol halen![]()
Thx voor de info. Ik ga het m'n reisgenoot niet meer melden, die heeft al een humeurtjeZal misschien nog wel wat later worden want volgens de schiphol App is het de PH-BFS. Deze is onderweg uit Hongkong en heeft een ETA van 18.44 uur.
Lijkt me sterk dat ze een turnaround van een dik uur op een 747 kunnen realiseren.