MichaelNight
Silver Member
Ik kan het even zo snel nergens vinden maar als ik dit jaar mijn Diamond status verlies, dan loopt mijn status toch nog t/m 31 maart 2024 door? Dit i.v.m. met een aantal boekingen in Q1 van 2024.
En @MichaelNight , hoe beviel de Hilton in Dresden? Wil daar wellicht ook heen.
Met onderstaande melding begon ik eind 2022 met de fastrack. Behalve deze melding heb ik nergens meer die datum gezien. Ik ben ook diamond geworden dus ga er ook van uit dat dit tot 31 maart 2024 zo blijft.
Dresden beviel me prima. Warme Jakouzi in de buitenlucht. Zwembad is OK. Soms heel druk in de lounge..maar dat is eigenlijk overal zo. Toen wij er zaten veel meer vakantiegangers dan zakenreizigers in de lounge. De drank vloeide rijkelijk en het leek daarom soms alsof we in z'n all inclusive zaten. Wel gezellige boel. Tot nu toe hadden we nog nooit zoveel aanspraak gehad als in deze lounge.
De locatie is prima in de "Altstadt". Alles op loopafstand dus even koffiepauze of cola drinken dan gewoon naar de lounge lopen..Bij het raam in de lounge heb je uitzicht op de beroemde Frauenkirche.
Vanwege haar beroemde annuleringen hebben we op kosten van KLM 2 extra nachten gehad.
