B_in_T
Blue Tier
Kun je toevallign nog herinneren wanneer ze je precies het aanbod gaven (welk moment in het gesprek)? Wanneer je aangaf op te zeggen?
Zoals reeds aangegeven in dit topic krijg ik 'm echt absoluut niet, haha.
Ik vertelde dat ik inmiddels iets meer dan een jaar lid ben (lid sinds september 2023) en dat er verslechteringen zijn geweest en nog aan gaan komen. En gelijk daarna vroeg ik of er een retention offer beschikbaar was om mij te doen overtuigen lid te blijven.
Geen enkel moment probeerde de medewerker om de kaart echt op te zeggen of mij te overtuigen te downgraden naar Gold. Hij keek meteen in het systeem om te kijken wat hij voor mij kon doen, en zei vervolgens dat ik 25k punten kon krijgen. Mijn eerste reactie was dat ik afgelopen week toen ik inlogde op de website een melding kreeg of ik interesse had in Centurion. Daarbij zei ik ook dat ik daar absoluut geen interesse in had, maar dat AMEX mij blijkbaar wel belangrijk/bigspender genoeg vind om het aan te bieden, en dat het mij dan wel meer dan 25k punten waard leek om lid te blijven. Toen kwam het antwoord dat er vanuit de manager maximaal 30k gegeven kon worden en dat het een "take it or leave it" aanbieding was. Toen was ik akkoord gegaan en had ik niet verder gepusht. Sowieso had ik ook niet echt opgezegd, ik heb komende maanden nog wat tripjes gepland waarbij Privium en de lounges goed van pas komen