M
Maan
Guest
Hetzelfde geldt voor mercure chiang mai. Service is uitermate slecht. Oude niet onderhouden kamers. Slechte geluidsisolatie (kan m'n Chinese buren horen). Kost weinig maar doet de naam Mercure geen eer aan.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heb ze een mailtje gestuurd en ze hebben mijn account 1100 punten gecrediteerd. Mijn reservering was maar € 90 voor twee nachtjes. Dus die 1100 punten zijn dikke primaMailtje sturen naar de klantenservice en je punten opeisen
[email protected]-customercare.com
Heb al een paar keer met ze in de clinch gelegen over mijn punten.
Niet gelijk accoord gaan met het eerste antwoord, gewoon je poot stijf houden![]()
Heb ze een mailtje gestuurd en ze hebben mijn account 1100 punten gecrediteerd. Mijn reservering was maar € 90 voor twee nachtjes. Dus die 1100 punten zijn dikke prima![]()
Uiteraard is dit op basis van beschikbaarheid, je moet wel opletten of er evenementen zijn in de stad. Vorige week was ik in Novotel Maastricht, geen kans op upgrade omdat er dat hele weekend Ironman aan de gang was. Wel een kleine attentie van de manager op de kamer.Maar ik neem aan dat dit wel op basis van beschikbaarheid is, dus volgeboekt hotel is pech en moet je genoegen nemen met wat je boekt? Of gokken jullie er altijd op?
bezwaard voelen om te vragen naar je voordelen als elite-lid kan iets zijn om je overheen te zetten. Vaak, helaas lang niet altijd, maar toch vaak, krijg je het wel automatisch. Krijg je het niet, gewoon vragen.Dank voor jullie reacties.
Ik voelde me zo bezwaard om te vragen om een upgrade...
Maar ik neem aan dat dit wel op basis van beschikbaarheid is, dus volgeboekt hotel is pech en moet je genoegen nemen met wat je boekt? Of gokken jullie er altijd op?
Voor mijn werk maakt het me minder uit dan als prive. Maar als ik ergens een week verblijf wil ik wel een lekkere kamer.
Uiteraard is dit op basis van beschikbaarheid, je moet wel opletten of er evenementen zijn in de stad. Vorige week was ik in Novotel Maastricht, geen kans op upgrade omdat er dat hele weekend Ironman aan de gang was. Wel een kleine attentie van de manager op de kamer.En ja, ik had haar gemaild.
![]()
Maastricht Novotel is ok. Ouderwets interieur, ok kamers. Ze bieden wel een gratis shuttle busje naar het centrum maar op de terug kan je een taxi boeken voor 8 euro tot maximaal 4 personen. Dus een taxi met 4 voor 8 euroHoe is Novotel Maastricht?
Omdat ik regelmatig een lang weekend naar Maastricht ga, zou ik dit mooi kunnen gebruiken om wat extra punten te verzamelen.
Als je via de Accor site naar een hotel kijkt, dan zie je bij de beschrijving van het hotel vaak "X, the manager of hotel Y, would like to welcome you." Vervolgens staan er links de contactgegevens van het hotel, o.a. adres, telefoon en email. Ik adresseer de email altijd aan de manager.Hoe kom je te weten wat het email adres is van de manager?![]()