Voor sommige links naar producten en partners op deze website krijgen wij een affiliate commissie.
Luchtvaartmaatschappij TUI vliegt dit jaar met kerst en oud en nieuw nog vaker tussen Schiphol en Curaçao. Eerder werd al bekend dat de maatschappij dit winterseizoen vaker zou vliegen op deze Caribische bestemming. Afgelopen week heeft TUI bekendgemaakt tijdens kerst en oud en nieuw nog vaker te vliegen op Curaçao.
TUI nog vaker op Curaçao
De reden dat TUI rond kerst en oud en nieuw nog vaker gaat vliegen op het Curaçao heeft te maken met de populariteit van het Caribische eiland. De vraag naar meer vluchten tijdens deze periode is volgens de maatschappij zo groot dat ze hebben besloten om het aantal vluchten te verhogen. Tijdens de kerstvakantie vliegt TUI in totaal maar liefst achttien keer tussen Schiphol en Curaçao. Dat zijn dus bijna drie vluchten per dag. Vanaf Schiphol kun je dan namelijk om zowel 9.05 uur, 12.15 uur als 15.50 uur vertrekken. Je komt dan respectievelijk om 17.10 uur, 19.35 uur en 21.30 uur lokale tijd aan op Curaçao.

De eerste twee vluchten hebben beide een tussenstop. Bij de eerste vlucht is dit in Punta Cana en bij de tweede vlucht is dit in Kralendijk. De laatste vlucht gaat zonder tussenstop naar Curaçao.
Ook KLM en Corendon naar Curaçao
Naast TUI blijven ook KLM en Corendon vliegen naar het Caribische eiland. KLM doet dit met een Boeing 777 en Corendon vliegt met een A350 naar dit stukje Nederland in het Caribische gebied. TUI zet op deze route een Boeing 787 Dreamliner in. De maatschappij heeft ook een toestel die gedoopt is met de naam Curaçao. Alle extra vluchten naar het eiland zijn zonder tussenstop.
Uitgelichte afbeelding: Groningen Airport






Geef een reactie