VinceG
Silver Member
Hmm. De operations manager gaf mij vorige week nog aan dat de sluiting in mei uitzonderlijk was en dat ze ervan uit gingen dat dit niet meer voor zal komen.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hmm. De operations manager gaf mij vorige week nog aan dat de sluiting in mei uitzonderlijk was en dat ze ervan uit gingen dat dit niet meer voor zal komen.
Ja Dinsdag was hij dicht. Net als de Aspire lounge. Beiden personeelstekort.
Heb je het dan over de schengen of non-schengen zijde? Ik heb het over schengen zijde. Die is overigens ook maar tot 13:00 open, dus 14:50 is hij zeker niet openEuuuh?? Ben er dinsdagmiddag nog binnen geweest. Voordat ik airside ging heb ik in de landside Privium lounge nog gevraagd of ie open was.
Volgens de tijdlijn ben ik rond 14h50 aangekomen en was zo'n 20 minuten later door security.
Is de Privium ClubLounge West de afgelopen dagen nog dicht geweest? Dat weet ik waar ik aan toe ben morgen.
Ja Dinsdag was hij dicht. Net als de Aspire lounge. Beiden personeelstekort.
De non-Schengen zijde aangezien je Vliegende_keep quote. Die vroeg of de Privium ClubLounge West de afgelopen dagen nog dicht was geweest;
Haha ik moet het ook altijd opzoeken. 25 en 52 vind ik ook altijd zo verwarrend met dezelfde cijfers.
Daarom gebruik ik liever non-schengen of schengen. Al die nummers en verschillende namen maakt het er niet duidelijk op.
Nou geen idee wie jij tegengekomen bent, want ik ben gewoon doorgelopen met mijn Privium pas. Ik was binnen 15 minuten door security.Bekijk bijlage 6490 7.00 Privium: werd niet gerespecteerd door topdrukte vandaag
Nou geen idee wie jij tegengekomen bent, want ik ben gewoon doorgelopen met mijn Privium pas. Ik was binnen 15 minuten door security.
Was zelfs zo erg dat er 3 mensen langs de prio/privium geleid werden en toevallig hoorde ik dat ze privium hadden en de rest van de rij ook. De helft werd natuurlijk boos want die hadden ook privium.....

Welke rij heb je dan gestaan? Want de gewone rij zonder prio/privium die buiten begint is echt geen 20 minuten. Loopt wel door maar duurt zeker een uur.bij mij duurde het 20 minuten. Als ik het afzet tegen de drukte vandaag, dan is het ok! Lekker aan het ontbijt nu.
Bekijk bijlage 6491
. Skypriority liep vol, en dat gaf veel stress bij personeel. Net toen ik bij 9-10 was, ging lintje ervoor. Ze hebben toen reroute gedaan (hoekje om, doen ze wel vaker), naar geloof 4 en 5. In totaal duurde het 20-25 minuten. Dat is natuurlijk altijd veel beter dan zonder Privium.Ah ok. Dus liep vol. Beste om bij Privium lounge tussen 1 en 2 naar boven te gaan. Wordt je of linksom geleid of gelijk rechtsom als je mazzel hebt. Dit gaat al een paar weken het beste.De route: de (vandaag kapotte) roltrap op, maar bij mij was er al een rij voor Privium poortje, zie fotoBekijk bijlage 6492 . Skypriority liep vol, en dat gaf veel stress bij personeel. Net toen ik bij 14-15 was, ging lintje ervoor. Ze hebben toen reroute gedaan (hoekje om, doen ze wel vaker), naar geloof 4 en 5. In totaal duurde het 20-25 minuten. Dat is natuurlijk altijd veel beter dan zonder Privium. Waar vind ik de thread van drukte? Er was hier ergens een thread daarover, maar kan m nu even niet vinden
Ah ok. Dus liep vol. Beste om bij Privium lounge tussen 1 en 2 naar boven te gaan. Wordt je of linksom geleid of gelijk rechtsom als je mazzel hebt. Dit gaat al een paar weken het beste.
Bij 3 zojuist beneden was er een lint omdat het vol stond boven, zo door kunnen lopen nadat ik het Privium pasje heb laten zien en binnen een minuut lag m'n rugzak al in een bin. Daarna wel 15 minuten wachten omdat er in deze rij wel 60% naar secondary ging.
In de Privium Clublounge west/non-Schengen lounge momenteel en die is de laatste weken wel wat drukker als daarvoor.
Ja, er zijn soms scanners dis niet goed functioneren, het probleem is niet dar de scanner de inhoud niet kan scannen, dat kan deze wel, het probleem is dat machine bij het bepalen goed of naar secondary niet weet welke bak op de ‘kruising’ staat en dan is het zo ontworpen dat het naar secondary gaat.
(Het bepalen voor secondary kan op basis van de ‘screener’ maar ook door de software
ik vind dit heel deskundig klinken @Ozzietukker , maar kan je het me zo uitleggen dat ik het ook snap? Ik bedoel iets simpeler ?
Op elke bak zit een barcode, de bak wordt aangeboden voor de scan en daar bepaalt de software of de medewerker achter het scherm of de bak vrijgegeven mag worden of naar secondary.
Maar de scan gebeurd in de machine en moet daarna nog een paar meter verder waar de bak in de vrijgegeven rij of in de secondary rij moet komen, puntje is als de ‘software’ niet de barcode goed leest is dat hij ze dan maar in secondary plaatst, want er zitten meer bakken in de rij.
Dit is een bekend probleem en niet uniek voor Schiphol. Maar er zijn bepaalde scanners die er meer last van hebben dan andere. Een reset kan helpen, maar dan ben je ook 10-15 minuten verder…
Normaal parkeer ik altijd in privium p1, maar voor volgende reis in juli is privium p6 valet dik 100 euro goedkoper. (129 vs 232). Ben normaal nooit echt van valet, maar iemand ervaringen met p6 valet?
(NB: mocht deze post niet in deze tread horen; zeg het gerust!)