Lionell
Platinum Member
Trouwens één ding helemaal vergeten te vermelden in het artikel, een bedankt aan @WorldTraveller13 voor het mee helpen puzzelen! 
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik heb met dank aan @Lionell en @WorldTraveller13 deze run ook gedaan. Zal kijken of ik een deze dagen is een verslagje kan posten, want het was echt een unieke ervaring.Het artikel over m'n maffe mileage run in december is nu ook te lezen op de front page. Alvast bedankt voor de leuke reacties die zijn binnen gekomen!![]()
haha, zonder hun 'travel advisor' stonden @Basjep en @Lionell nog aan de grond zonder een berg milesOkay, ik geef mijzelf nu te veel credits.
Het was leuk om de trip samen in elkaar te knutselen. Helemaal de verschillende wensen van beide heren. Lionell wilde zo snel mogelijk de trip afgerond hebben, terwijl Basjep een hele waslijst aan wensen had. Zoals zo lang mogelijke layovers om wat sightseeing te doen. Hoe maximaliseer je zijn kostbare tijd in de wetenschap dat Tokyo Narita ver buiten de stad ligt? Dan zoek je naar mogelijkheden met vertrek vanaf Tokyo Haneda wat in de stad ligt.
Allebei stonden ze te springen om Dallas - Hong Kong te vliegen met AA, maar wat doe je als de fare rules het niet toestaan? Al met al denk ik dat we er goed zijn uitgekomen met als resultaat twee geweldige trips en een berg aan miles.
Ik zei nu wel dat Basjep een hele waslijst aan wensen had, maar volgens hem ben ik nog veel kieskeuriger![]()
Bedankt voor je feedback @Geel !Leuk artikel als je nog niet heel veel vliegt. Voor de wat meer ervaren vlieger zou ik nog wat tips toevoegen voor het boeken hiervan. Hoe heb je bepaalde fares gevonden, waar heb je toen de routing rules vandaan gehaald (expert flyer?) hoe heb je die weer gebruikt etc. Een paar opmerkingen daarover maken het ook een waardevolle gids. Dan til je het nog wat hoger.
Zelf kan ik mij hier niet toe zetten maar heb vorig jaar min of meer een keer een run gedaan. Ik moest nog 1 nacht in een IHG voor accelerator en ik kwam 1 segment tekort. Ik ging naar Rome en daar lekkere vakantie gehad. Toen laatste avond teruggevlogen met layover in Milaan waar een heel goedkoop IHG zat naast het vliegveld.
Het is inderdaad bewust achter de schermen gedaan, omdat het makkelijker puzzelen is met een kleine groep mensen en de communicatie verloopt een stuk sneller.Leuk om te lezen en het was destijds een mooie route! Is het een bewuste keuze geweest om deze route "achter de schermen" (dus niet op het forum) samen te stellen? Hoewel dit waarschijnlijk praktischer is, kan ik me wel voorstellen dat het "live" delen hiervan ook nuttig kan zijn voor anderen.
Hij stond ook in het EXP challange topicHet is inderdaad bewust achter de schermen gedaan, omdat het makkelijker puzzelen is met een kleine groep mensen en de communicatie verloopt een stuk sneller.
Live delen is interessant voor een grotere groep mensen, maar... zoals ik eerder deze week een MR deelde in dit topic, was ie paar uur later alweer weg. Dat zie je ook vaak op FlyerTalk gebeuren. De basis voor zowel de run van Bas als die van mij stond gewoon publiek op FlyerTalk en wij hebben toen met 3 de koppen bij elkaar gestoken en 2 runs gecombineerd. De ene van ons is sterk in ExpertFlyer en de andere in ITA. Allebei de runs zijn in december gedaan en de info stond publiek sinds de lente van vorig jaar, ik heb zelfs een paar keer een voorzet gegeven in dit topic een paar pagina's eerder![]()
Het is inderdaad bewust achter de schermen gedaan, omdat het makkelijker puzzelen is met een kleine groep mensen en de communicatie verloopt een stuk sneller.
Hij stond ook in het EXP challange topic
Ik snap dat je het graag op een presenteerblaadje aangereikt krijgt, maar zo werkt het niet. De basis van de run was op dit forum gedeeld, het is vervolgens aan jou hoe je het invult.
What's in it for me?
Ik snap dat je het graag op een presenteerblaadje aangereikt krijgt, maar zo werkt het niet. De basis van de run was op dit forum gedeeld, het is vervolgens aan jou hoe je het invult.
Er is destijds al eens een soort guide geschreven op de front page door @Jan van Putten en die is hier te vinden: https://insideflyer.nl/handleiding-ita-matrix/Aanleveren op een presenteerblaadje gaat inderdaad erg ver.
Het een zetje in de goede richting geven aan minder ervaren puzzelaar door het delen van tips (waar is info te vinden) en trics (hoe werkt de matrix) lijkt mij wel iets waar je anderen een stukje mee op weg kunt helpen.
De lezer van dit forum zal echter ook tijd en energie moeten steken in het verder onder de knie krijgen. Zo probeer ik het ook te leren, maar leer nog steeds bij.
Ik zat begin januari te puzzelen voor een trip Ams-Pvg-Cgk-jog-Cgk-Hkg-Ams, op ita gaf die aan bijna € 680.
Nergens kon ik een ticket boeken voor dat prijs.
Top Lionell, erg leerzaam en hulpvol. Dank, namens mijzelf en de community!Ik had een belofte gemaakt om een artikel te schrijven over het boeken van een mileage run, dus zo gezegd zo gedaan en ie staat sinds vandaag online op https://insideflyer.nl/hoe-boek-ik-een-mileage-run/