jongesander
Silver Member
Iemand ervaring met Hilton Düsseldorf? Wil twee nachten boeken eind mei, hoor graag een paar indrukken.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Volgens de voorwaarden van HH: "A "stay" is defined as the total number of consecutive nights spent at the same hotel".Vraag mbt: HH: bleef onlangs drie nachten in Hilton Stockholm, maar kreeg nadien maar 1 award night in mijn app. Klopt dit bij HH?
Ben niet zo'n grote HH fan, dus heb er nooit opgelet. Maar zo wordt de trip naar Diamond status wel heel langzaam.
Sinds maart dit jaar soft landing van Diamond naar silver, helaas.
Wat zijn de opties om weer zo snel mogelijk gold te worden maar uiteraard liever Diamond
Diamond via status match behaald in 2015, gaat dit keer noet lukken omdat Accor ook mijn status heeft verlaagd. Ben nu nog ambassador gold bij IHG.
Zijn er nog fast track options?
Ga in 2018 langere tijd naar buitenland en minimaal gold tijdens deze periode zou wel fijn zijn. Alvast dank voor het meedenken.
A
a
of de Amex Platinum kaart aanvragen, nu EUR350 voor een jaar. Daarbij zit o.a. de Hilton Gold en SPG Gold status (=Marriott gold). Alsmede priority pass lidmaatschap. Kan je link sturen als je wilt, krijg je er meteen 25000 punten erbij![]()
Heb al een gold card, mogelijkheid inderdaad als laatste reddinga
of de Amex Platinum kaart aanvragen, nu EUR350 voor een jaar. Daarbij zit o.a. de Hilton Gold en SPG Gold status (=Marriott gold). Alsmede priority pass lidmaatschap. Kan je link sturen als je wilt, krijg je er meteen 25000 punten erbij![]()
Mogen ook overnachtingen op punten zijn.Geloof het of niet maar ik ben nu voor de tweede keer gematcht bij Hilton. Eerst was het met LCAH Gold en nu met LCAH Platinum. Ik heb tot 19 september Diamond. Verblijf ik 4 nachten in die periode, dan krijg ik Gold of 8 nachten voor Diamond. Als ik de overnachtingen haal, dan ben ik tot maart 2019 Gold of Platinum.
Even terzijde: mijn LCAH Platinum verloopt 31-12-2017 en ik ga geen moeite doen om Platinum te worden omdat ik vind dat HH Gold veel beter is. De vraag is echter (en ik heb deze al eens gesteld): loont het om de vier extra nachten te doen en dan HH Diamond te worden? Kan iemand mij overtuigen?
Mijn Hilton punten zijn keurig bijgeschreven. Alleen zijn mijn miles bij United bijgeschreven in plaats van de Executive Club. Van te voren heb ik echter de Executive Club aangevinkt als 'preferred program'. Dan toch maar een missing stay formulier invullen? En hopen dat ik toch die 2K avios krijg?