Ozzietukker
Silver Member
Er zit volgens mij een kleine bug bij Flying blue maar goed het is zeer gunstig voor mij geweest.
Na mijn BC reis eind juni had ik 164XP punten.
Ik dacht ik ga eens kijken op Flying blue op ontbrekende miles.. wellicht mis ik er nog een aantal.
Tot mijn verbazing kwam er een hele lijst naar voren met miles/XP. deze direct bijgeschreven waardoor ik nu opeens ruim gold ben (nu 120XP en gold)
De reis van eind juni is wel gewijzigd geweest.. dit lukte mij niet zelf dus heeft een KLM medewerker dit gedaan.. ik denk zomaar dat ze de oude vlucht er op 1 of andere manier niet uit gehaald hebben.
Nouja ik heb een heleboel gratis XP en miles en ben sinds kort gold.
Ik ga proberen voor 31 juli 2023 nog Platinum te worden gezien dit nu vrij dichtbij ligt.
Iemand anders dit ook wel is meegemaakt?
Ik heb exact dit gehad 2 weken terug, de reis naar Warsaw was gewijzigd naar een dag eerder, dat kon niet, dus op de oorspronkelijke dag met air feance via Parijs laten herboeken, krijg ik de heenvlucht die verplaatst was bijgeschreven, en naast de bijschrijving van de gemaakte boeking ook de oorspronkelijke reservering…. Bij mij gaat het om 6 vluchten teveel.
Ik reken mezelf niet rijk, verwacht ook een correctie. Ik heb het, zelfs om Ultimate te worden helemaal niet nodig, maar ga het niet actief navragen.
