Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Vandaag ook reactie op een annulering eind juni, volgens mij zijn ze ineens tempo aan het maken. Gekke is wel dat de reactie eergisteren in het Nederlands was en heel duidelijk (inclusief benoemen van de bedragen die ze vergoeden) en de mail van vandaag erg rommeling, in gebrekkig Engels en geen bedragen genoemd.
Als ik een retourtje economy naar Orlando wil boeken, ben ik even €400,- (!!!!) aan taxes en fees erbij kwijt. Ligt dit aan mij of is dit enorm veel meer geworden dan voorheen? Vroeger zat ik met een J ticket niet eens zo hoog in de t&f...
Ja op Schiphol kan dat.Kun je ook gebruik maken van crown lounge bij aankomst en het hebben van FB gold/platinum?
en ook dan geldt inclusief gast..Ja op Schiphol kan dat.
Perfect, ideale manier om op een avondmaaltijd voor 2 te besparen bij thuiskomst.Ja op Schiphol kan dat.
Perfect, ideale manier om op een avondmaaltijd voor 2 te besparen bij thuiskomst.
Perfect, ideale manier om op een avondmaaltijd voor 2 te besparen bij thuiskomst.
Ik heb zojuist een retour geboekt in januari naar Florence en ik zou daarvoor dus 10 XP in totaal moeten krijgen. Echter, als ik kijk naar 'mijn reis' op de KLM site staat bij verwachte XP 15. Is dit een foutje of gewoon mooi meegenomen?
Toevallig je ALL accor account gekoppeld? Of SAF+bebossing gekocht?Ik heb zojuist een retour geboekt in januari naar Florence en ik zou daarvoor dus 10 XP in totaal moeten krijgen. Echter, als ik kijk naar 'mijn reis' op de KLM site staat bij verwachte XP 15. Is dit een foutje of gewoon mooi meegenomen?
Toevallig je ALL accor account gekoppeld? Of SAF+bebossing gekocht?
Toevallig je ALL accor account gekoppeld? Of SAF+bebossing gekocht?
Je krijgt 1x 5XP na het koppelen van je account. Daarna bij elke vlucht accor pts en bij stay in accor hotel FB milesHet is voor mij nieuw dat je met ALL Accor extra XP spaart... ik ben al jaren lid maar nog nooit extra XP gehad.
Oh okee, dan ga ik toch eens kijken want volgens mij heb ik die 5XP nooit gehad. Ik gebruik accor eigenlijk ook nooit ik wacht gewoon tot ik heel veel punten heb en ga ze dan eens opmaken. makkelijk spaarprogramma voor erbijJe krijgt 1x 5XP na het koppelen van je account. Daarna bij elke vlucht accor pts en bij stay in accor hotel FB miles
Kan Accor niet zijn, dat zie je niet in mijn reis voordat je de vlucht hebt.Oh okee, dan ga ik toch eens kijken want volgens mij heb ik die 5XP nooit gehad. Ik gebruik accor eigenlijk ook nooit ik wacht gewoon tot ik heel veel punten heb en ga ze dan eens opmaken. makkelijk spaarprogramma voor erbij![]()