American Express (Green Card, Gold Card, etc.)

Ik moet een betaling richting Thailand doen, dit kan via banktranfer, WISE of paypal.

Wat raden jullie aan? Ik wil natuurlijk het liefste met Amex kunnen betalen, volgens mij doet WISE geen zaken via Amex, klopt dat?
En moet ik via Paypal nou veel extra kosten betalen, ik heb van dit soort zaken echt totaal geen verstand...

ik zou PayPal gebruiken, die kan je koppelen aan je AMEX en bied ook zekerheden bij problemen zoals niet leveren.
 
Plat kaart aangevraagd via een link op het forum :).
Wat datapunten: kaart was binnen 4 dagen binnen. Status upgrade bij Marriott duurde <24 uur. Omzetten bestaand Privium lidmaatschap 9 dagen. Priority Pass lidmaatschapsnummer bij AMEX opgevraagd en via de chat bij PP geactiveerd binnen een half uur.

Nog een vraag: tellen uitgaven op de partnerkaart ook mee voor de minimum spend voor de welkomstbonus?
 
Groot bedankje aan de onbekende held die Plat kaart heeft aangevraagd via mijn link. Gaat zeker gebruikt worden voor mooie reis, hopelijk haal je er ook veel plezier van :cool:.

Met 60.000 punten gaat dat hard! Toch ook vaker het forum gebruiken :p
 
Vraagje, een bekende heeft mijn referral gebruikt en ondanks mijn aanraden om gold te nemen, heeft ie per ongeluk platinum genomen wat hij helemaal niet nodig heeft of gaat gebruiken. Kan hij direct bellen om hem te downgraden en zo ja, schrijven ze dan 20.000 van mijn bonus af en krijgt hij dan nog wel de 40.000 bonus bij de minimum spend?

En ja, het was echt een foutje :p zo jammer dat je alleen een directe link naar platinum kunt ophalen via de Amex site.
 
Ik zou direct bellen met Amex en ik ben bang dat ze de 20.000 punten er wel af zullen halen. Het lijkt me dat hij zijn punten wel ontvangt bij de minimum spend
 
Voor de onbekende op het forum die recent mijn link heeft gebruikt voor de aanvraag van de reguliere Platinum kaart, hartelijk dank!!
 
Vanuit mij ook dank aan degenen die mijn referral gebruikt hebben, ondanks dat ik niet elke post herhaal hoeveel bonuspunten of korting je krijgt. Uiteindelijk levert elke link evenveel miles en korting op natuurlijk, maar toch.
 
Zag vandaag ineens een interessante toevoeging bij een Paypal betaling met Amex

upload_2022-3-26_20-24-26.png

"card issuer fees not yet included"

Ging om een betaling in euro's. Moest eerst de transactie goedkeuren, zag daarna pas het eindbedrag. Daar bleek dat er geen kosten waren toegevoegd. Iemand ervaring met extra kosten die Paypal rekent voor betaling met Amex?
 
Zag vandaag ineens een interessante toevoeging bij een Paypal betaling met Amex

Bekijk bijlage 6110

"card issuer fees not yet included"

Ging om een betaling in euro's. Moest eerst de transactie goedkeuren, zag daarna pas het eindbedrag. Daar bleek dat er geen kosten waren toegevoegd. Iemand ervaring met extra kosten die Paypal rekent voor betaling met Amex?

Ik gebruik vaak AMEX via Paypal, en nog nooit extra kosten betaald.
 
Misschien is dat een algemene regel in het systeem, dat je bij sommige creditcards wel kosten moet betalen. Net als bij de KLM boekingswebsite, staat ook altijd, mogelijk moet je kosten betalen voor het gebruik van je creditcard. Als je het eenmaal gecheckt hebt, zijn er geen kosten...
 
Ik was zojuist de verzekeringsvoorwaarden voor de reguliere platinum kaart aan het doorlezen (je moet wat op je maandagavond) en hier stond bij de uitsluitingen van de medische dekking niks over covid. Daarnaast is de verzekeraar nu Partner Assistance SA (i.p.v. voorheen AXA, dacht ik). Is dit inderdaad veranderd?

Indien ja, direct een follow-up vraag: ik vlieg over een paar weken naar Thailand en moet daarvoor een bewijs van een reisverzekering die covid dekt uploaden. Heeft iemand ervaring met iets soortgelijks bij Amex los te krijgen of is dit wellicht op een andere manier te bewijzen?
 
Terug
Top