2024 WRAP UP & PLANNEN VOOR 2025
Aantal gevlogen Miles: 33.760
Aantal gevlogen Airlines: 4
Aantal bezochte Airports: 11
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Hongarije, China, Mexico
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: Upgrade aan de gate van PE naar BC op de route van CDG naar JFK in de zomer.
Heb je nog plannen voor 2025?: Colombia en Suriname.
Status FB Platinum HH Gold, Hertz Gold Plus
Aantal gevlogen Miles: 58,281
Aantal gevlogen Airlines: 9
Aantal bezochte Airports: 21
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Qatar, Malediven, Ierland
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: La Premiere naar SIN en SQ F Suites terug en huwelijksreis naar de Malediven.
Heb je nog plannen voor 2025?: Qatar Q-Suites naar DOH en dan QR F door naar PER, terug SQ J BNE-SIN-FRA en in mei naar Curacao/Bonaire voor de 40e verjaardag van een vriend.
American Express Platinum met 170.000 Membership Rewards punten? Bestel hem via American Express Platinum (je kunt ook andere kaarten kiezen!)
American Express Flying Blue Platinum (of gold) kaart het eerste jaar gratis en 120.000 miles? Bestel hem via: Amex Flying Blue Platinum
Mijn vliegverleden: https://my.flightradar24.com/glennhaak
Aantal gevlogen Miles: 97.579 (157.038 km; 57 vluchten)
Aantal gevlogen Airlines: 11
Aantal bezochte Airports: 25
Welke nieuwe landen heb je bezocht: dit jaar weer geen nieuwe landen, maar wel nieuwe eilanden in Indonesië en nieuwe lidstaten in de VS
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: eerste keer long haul Quantas gevlogen (in eco), ik vond het een heel leuke product. Eerste keer in mijn leven long haul zakenreis gehad (AMS-SFO + JFK-AMS), was prima met de 787-10 van de KLM
Heb je nog plannen voor 2025?: eind januari Australië met mijn moeder, begin April Martinique en Guadalupe
Fijne kerstdagen en vakantie allemaal!
Aantal gevlogen Miles: 105.647
Aantal gevlogen Airlines: 5
Aantal bezochte Airports: 15
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Tanzania, Verenigde Arabische Emiraten, Malta
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: Tanzania, heb van kop tot staart een mooie reis\safari in elkaar gepuzzeld gebruikmakend van alle IF ingrediënten 😉 Met als kers op de taart een ongeplande privé vlucht doordat niemand anders dezelfde vlucht geboekt had.
Saillant detail, voor een van de binnenlandse vluchten ontving ik een dag voor vertrek een e-mail van de luchtvaartmaatschappij (“Kindly cross reference to ensure that all your guests are accounted for.”) met daarin ALLE vertrekkende vluchten van de volgende dag, compleet met passagier (oops!) en reisorganisatie gegevens. Wat bleek, ik was de enige die vluchten zonder tussenkomst reisorganisatie geboekt had :cool:.
Een andere onvergetelijke vlucht was die naar Dubai. Vliegtuig keerde ter hoogte van Griekenland om i.v.m. het noodweer/overstromingen. De opvolgende dag weer volle hoop vertrokken om uiteindelijk te landen in Oman 😮 vele uren later alsnog op plek van bestemming. Gek genoeg waren dit twee toffe dagen vliegen, al had ik er waarschijnlijk wel anders op teruggekeken als ik een EC ticket had gehad.
Heb je nog plannen voor 2025?:
Hoop een mooie aanbieding te vinden voor Australië.
Aantal gevlogen Miles: 32984
Aantal gevlogen Airlines: 6
Aantal bezochte Airports: 13
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Croatia
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: naar Bastia, nooit geweten dat Corsica zo interessant was
Heb je nog plannen voor 2025?: Als het goed is in april naar Japan
FB Platinum, *A Gold, Avis President's Club, Hertz Gold Plus Rewards - President's Circle
Aantal gevlogen Miles: 29122
Aantal gevlogen Airlines: 7
Aantal bezochte Airports: 10
Welke nieuwe landen heb je bezocht: USA en Portugal (niet heel exotisch)
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: FCO - SIN, 1ste x met SQ in business voor een prikkie door een error fare
Heb je nog plannen voor 2025?: Weer business met SQ, QR en waarschijnlijk aantal leuke redemptions boeken naar NZ voor 2026 😀
Reguliere AMEX Platinum / Gold-> 100k / 40k punten
Flying Blue AMEX Platinum / Gold -> 70k / 25k miles
Tip van flip: wacht op een volgende aanbieding voor tot wel 70% MEER punten/miles! (3/4x per jaar)
Aantal gevlogen Miles: 67.425
Aantal gevlogen Airlines: 11
Aantal bezochte Airports: 25
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Ghana, Nepal, India, Jordanië, Letland, Estland, Australië
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: heel bijzonder was het bezoeken van de e-waste dump site in Ghana... korte reel: https://www.instagram.com/reel/C8cN9SmIW8y/
Heb je nog plannen voor 2025?: Tijd om massaal redemptions te maken. Ik ben al jaren een "hoarder" en hoewel ik tegen iedereen zeg dat je earn & burn strategy moet toepassen, pas ik het zelf niet genoeg toe. Vandaar, zoveel mogelijk redemptions maken. Op de planning:
- QR Business naar Oman (inclusief hort haul F class ervaring)
- QR Business naar Kuwait & Bahrein
Heb de error fare geboekt van Delhi naar Amsterdam met Air India voor A3 status retention. Hierbij ga ik tripjes aanlassen met miles redemption waardoor ik reizen zal maken naar:
- Japan (KL Business heen, ANA Business naar Delhi, Delhi-Amsterdam met Air India)
- Kazachstan (Amsterdam-Delhi met Air India, economy vluchtje naar Almaty, Almaty naar Brussel met TK Business)
Graag wil ik ook nog mijn laatste Miles & More mijlen opdoen aan een MileageBargain richting Afrika als deze beschikbaar is. Voor 40K mijlen kan je immers return-trip vanuit Brussel boeken in business class:
- Abidjan, Benin, Conkary of Monrovia met SN Business
Tot slot heb ik gepland om zoveel mogelijk te overnachten met Accor. Waarom?
1) Ik heb IHG verlaten en Ambassador status geditcht omwille dat je de hoogste status niet meer kan vasthouden met Ambassador.
2) Ik heb de Accor ALL Subscription gekocht uit Brazilië voor €900. Dit zal me €1500 Accor-waarde teruggeven en ook de Platinum status (of misschien zelfs Diamond status). Deze status kan je matchen met Qatar waardoor je QCredits/QKeys verdiend, deze dan ook weer gebruikt kunnen worden voor gratis Qatar upgrades! (Meer info over die ALL Subscription hier: https://loyaltylobby.com/2024/11/05/accor-all-signature-absolute-subscription-15-off-buy-all-points-at-40-off-earn-elite-points/ )
3) Degelijke cashback rewards (tot 8%) mag je zeker niet vergeten als je hotels boekt!
Aantal gevolgen miles: 40.864
Aantal gevlogen airlines: 10
Aantal bezochte airports: 22
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Estland, Zuid Korea, Verenigde Staten, Canada, Malta, Albanië en Servië.
Meeste bijzondere vlucht/reis van het jaar: AMS-JED-RUH-ICN-IST-AMS. Geboekt met Saudia. Bleek ik bij aankomst een visum nodig te hebben omdat JED-RUH een binnenlandse vlucht is, voor €120,- een moeten kopen. Op de terugweg zou ik dezelfde route terugvliegen. Echter op het vliegveld (nadat ik met elite plus status uit de priority rij weggestuurd werd :/) opnieuw uit de rij gepikt om mij te vertellen dat er geen vlucht van JED-AMS gaat de volgende dag. In het systeem was deze niet geannuleerd door een fout en ik werd omgeboekt op Turkish Airlines??? En niet op KLM of Korean, hele bijzondere ervaring.
Heb je nog plannen voor 2025? In februari voor het eerst naar NYC en voor de eerste keer met Delta. Mogelijk platinum status maar dat is misschien een beetje te ver geschoten voor mijn reisgedrag 🙂
Aantal gevlogen Kilometers: 51255, 34 vluchten
Aantal gevlogen Airlines: 4 (AF, KL, AZ, HV)
Aantal bezochte Airports: AMS, CDG, CPT, WAW, LIN, FCO, FLR*, NAP*, BER, TRN*, YUL*, VRN*, ATH
(* = nog niet eerder bezocht)
Welke nieuwe landen heb je bezocht: 1 (Canada)
Leukste (nieuwe) bestemming dit jaar: Turijn
Grootste teleurstelling dit jaar: Napels
Samenvatting 2024: Ik had nooit gedacht Flying Blue Platinum te worden, Gold was altijd het doel, maar het is mij in 2024 toch gelukt. Best knap voor iemand die in Mei 2022 nog 0 XP op de teller had staan en Explorer was. Ik heb nog nooit zoveel gevlogen als in 2024! Dankzij de zeer voordelige Business Class deals van ITA Airways dit jaar heel veel van Italië gezien! Voor het eerst ook dubbele overstappen gehad en voor het eerst een Inside Flyer member ontmoet (hoi @Ruut :)). Zonder dat we het van elkaar wisten hadden we ook allebei dezelfde terugvlucht van LIN naar AMS geboekt, nog op dezelfde rij stoelen ook! Alleen zag ik zijn Airbus landen op het moment dat de stewardess de deur van mijn Airbus dicht trok. Jammer!
Heb je nog plannen voor 2025?: Direct in januari voor het eerst intercontinentaal business class vliegen naar CPT. In Mei een extra lang weekend naar Berlijn gepland en dankzij mijn Level 3 status bij Booking daar een gratis kamerupgrade gekregen. Yay! Verder moet ik mijn €100 voucher van ITA nog besteden voordat ze SkyTeam gaan verlaten (Schep duidelijkheid Lufthansa, dan kan ik boeken!:(). Qua XP zit ik, inclusief aanstaande geplande reizen + AmEx, al op 168. Dus de jacht op de resterende 132 XP is geopend 😀 En met SK als nieuwe SkyTeam member is mijn vizier wel op Noord Europa gericht. 2025 here I come!
Flying Blue Platinum | Booking Level 3 | AmEx Flying Blue Platinum | N26 Metal | Gevlogen: 381.883 km | Vergroend: 992 m2
Ik compenseer de uitstoot van mijn vluchten. Jij ook? JustDiggit! 🙂
Aantal gevlogen Miles: 2.439
Aantal gevlogen Airlines: 2
Aantal bezochte Airports: 3
Nieuwe Airports: TRN
Welke nieuwe landen heb je bezocht: 0
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: De laatste, CDG-AMS, met deze vlucht voldoende XP binnen om P4L status te behalen op het moment dat de veranderende regels rondom XP voor mij ingaan. Hiervoor 2x een ZWE-TRN run gedaan dit jaar.
Heb je nog plannen voor 2025?: Nee :rolleyes:
Flying Blue Platinum4Life
Aantal gevlogen Miles: 120.662
Aantal gevlogen Airlines: 27
Aantal bezochte Airports: 53
Nieuwe Airports: CNX, CEB, IAO, MNL, PEN, SJO, CTG, PTY, PAC, DAV, DEL, ICN, GMP, CJU, SYX, HAK, DAD, LIM, ATA, AQP, CUZ, GYE, GPS, XMN, HNY, CAN, KMG, CTU
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Filipijnen, Saudi-Arabië, Costa Rica, Colombia, Panama, India, Zuid-Korea, Peru, Ecuador en Qatar
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: Suites met SQ SIN-DEL & De enigste passagier aan boord bij GX Airlines op vlucht HAK-HAN.
Heb je nog plannen voor 2025?: Dit jaar fulltime op reis geweest voorlopig nog niet uitgereisd zuid-Amerika en Azië alweer gepland.
Aantal gevlogen Miles: 45.109
Aantal gevlogen Airlines: 5
Aantal bezochte Airports: 11
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Azerbeidzjan, Hongkong
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: alle reizen dit jaar hadden wel iets bijzonders
Heb je nog plannen voor 2025?: nog niet
Aantal gevlogen Miles: 25786
Aantal gevlogen Airlines: 7
Aantal bezochte Airports: 15, waarvan 8 nieuwe
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Tanzania, Comoren
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: RUN-CDG, langste binnenlandse vlucht ter wereld ( op dit moment)
Heb je nog plannen voor 2025?: US staten 42 t/m 48 bezoeken,
Aantal gevlogen Miles: 50.554
Aantal gevlogen Airlines: 6
Aantal bezochte Airports: 13
Nieuwe airlines: Aegean & Cebu Pacific
Nieuwe Airports: CRK, TPE, ATH
Welke nieuwe landen heb je bezocht: Griekenland
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: MAD-TLV i.v.m. huidige situatie daar.
Heb je nog plannen voor 2025?: UAE, Filipijnen, Canada
Nu nog 48.000 punten indien je de AMEX Platinum via deze link aanvraag.
Aantal gevlogen Miles: 13.438
Aantal gevlogen Airlines: 2 (21 vluchten)
Aantal bezochte Airports: 10
Welke nieuwe landen heb je bezocht: UAE
Meest bijzondere vlucht/reis dit jaar: Eerste vlucht AMS-CPH met de A321 NEO van KLM en eerste keer premium eco met KLM.
Heb je nog plannen voor 2025?: Vakantie met de schoonouders en zwager. De rest van het jaar wordt vanzelf gevuld, nog geen concrete plannen.
Reguliere Amex Platinum / Gold 100.000 / 40.000 MR points
Flying Blue Amex Platinum / Gold 70.000 / 25.000 FB miles
- 22 Forums
- 4,327 Onderwerpen
- 132.4 K Berichten
- 77 Online
- 5,344 Leden