Itravelelite
Newbie
Is er ook een match van BA Gold naar KLM? Ik ben BA nu zat met hun Easyjet service in Europa. Na 6 jaar wil ik graag terugkeren bij KLM.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Helaas bijna nooit. Je zou UX kunnen overwegen, slechts 26 segmenten nodig en voor haar eigen Elite(+) doet de KLM NIETS extra. Je zou ook AZ kunnen kiezen gezien de dual use met ST & EY.Is er ook een match van BA Gold naar KLM? Ik ben BA nu zat met hun Easyjet service in Europa. Na 6 jaar wil ik graag terugkeren bij KLM.
Boom! Mijn FB Plat gematcht met LATAM's Black Pass. Geldig tot 03/2018. OW Emerald. Het toffe er aan is dat met een soft landing in 2018, je LATAM Platinum wordt en dus nog steeds OW Emerald. Dus in feite ben ik tot 03/2019 OW Emerald.![]()
Sander heeft een paar maanden terug een artikel geschreven over de LATAM status match wat ik heb gebruikt. Als ik statusmatcher.com mag geloven, kan er nog worden gematcht. Succes!Zou je mij willen vertellen hoe je het precies hebt aangepakt? Wat heb je gemaild? en naar welk adres?
veel dank!
Sander heeft een paar maanden terug een artikel geschreven over de LATAM status match wat ik heb gebruikt. Als ik statusmatcher.com mag geloven, kan er nog worden gematcht. Succes!
Binnen twee dagen.Thx, hoe snel kreeg jij antwoord?
Oh ik wacht al drie weken! Tijd voor een follow up.
Helpt inderdaad, ik kreeg eerst ook geen reactie. Daarna binnen een paar dagen.
Ik dus ook geen reactie nog. 2 vragen: had je die vlucht al gemaakt of had je de boeking? En had je een statement met vluchten van KLM gestuurd? vlieg je routes van LATAM met regelmaat?
Bericht gehad van EK Skywards; ze willen inderdaad matchen naar 1 status hoger, silver in mijn geval. Moest wat bijlages sturen en dan hoorde ik binnen 4 weken of het was gelukt. Geluk in mijn geval is denk ik wel dat ik gisteren weer 4 vluchten met ze geboekt heb.
Heb wel overigens een vraagje;
Normaal moet je om silver te worden 25 vluchten doen; om gold te worden heb je er 50 nodig. Ik ben dalijk silver...moet ik dan dus 50-25=25 vluchtsegmenten doen om van silver naar gold te gaan...of moet ik juist weer de volle 50 gaan doen?
Ik heb dit zelf nog nooit gezien. Maar na wat googelen vond ik dat je SPG Plat status voordelen oplevert op DL-vluchten of je Marriott Plat bij UA.Bestaat er een mogelijkheid om vanaf een hotel loyalty programma naar een airline programma te matchen? In mijn geval gaat het om HH Diamond. Heb nog geen enkele Airline status. Al is het maar een lage status van een (onbekende) willekeurige airline, die dan wellicht verder gematcht kan worden. Hoor graag van jullie!
Jazeker! * alliance: UnitedHii,
ik heb niet zoveel verstand van de status matches, maar ik heb Flying Blue Platinum. Zijn er allianties waar ik makkelijk een match kan krijgen?