vkpeter
Blue Tier
Damn, daar gaat m'n planHoi nog een aanvulling op de vertaling; kaart mag niet gebruikt worden voor het reserveren ven stoelen, eten of bagage.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Damn, daar gaat m'n planHoi nog een aanvulling op de vertaling; kaart mag niet gebruikt worden voor het reserveren ven stoelen, eten of bagage.
Er zijn weer AF gift cards. Bij aankoop van een gift card vanaf € 150 krijg je € 25 extra.
https://paperplane.airfrance.com/
Er zijn weer AF gift cards. Bij aankoop van een gift card vanaf € 150 krijg je € 25 extra.
https://paperplane.airfrance.com/
Zijn die ook voor meerdere boekingen te gebruiken? Als ik bijvoorbeeld die van €300+€50 koop, dat ik die over 2 boekingen kan gebruiken?
Nee, heb ik niet kunnen vinden. Knippen en plakken in een app zoals ”Translate” is dan de enige optie.Is er een mogelijkheid de site in het Engels te krijgen? Mijn Frans is een beetje roestig de laatste jaren.
Je kunt er maar één Air France voucher tegelijk inwisselen bij KLM.2 stuks gekocht. Hoop ze de komende dagen al te kunnen inwisselen voor een ticket naar Azië. Had beide EMD's binnen 12 uur na aankoop in mijn inbox.
Gewoon via Airfrance website boeken, scheelt je ook nog eens boekingskosten.Je kunt er maar één Air France voucher tegelijk inwisselen bij KLM.
Ja, dat heb ik in het verleden wel gedaan.Kan je die air france vouchers ook inwisselen bij KLM? Air France rekent namelijk voor de vlucht die ik nodig heb €202 en KLM €192 beide rekenen overigens €10 boekingskosten... Het zijn trouwens wel klm vluchten.
Per boeking of pp?Je kunt er maar één Air France voucher tegelijk inwisselen bij KLM.
Per boekingPer boeking of pp?