Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
@BartF weet niet of ik je al welkom had geheten, maar bij deze alsnog welkom op IF!
Zou je de volgende keer je laatste reactie willen bewerken ipv elke keer een nieuwe post? Zo houden we het forum overzichtelijk. Alvast bedankt!![]()
De laatste 4 dagen kom ik uit op +-400 euro dus dat kan een gedeelte zijn, maar helaas nog niet alles.Heb je het verschil in de laatste dagen van de periode gedaan? In dat geval worden de miles van die uitgaven pas bij de volgende afrekening bijgeschreven.
Als je met de AMEX betaalt dan kan je toch ook over een paar maanden de tickets van KLM de kosten spreiden. Gebeurd dit automatisch?.
Zoals Michel1 al zegt. Even inloggen en dan zie je aan de rechterkant een knop "Gespreide betalingen". Betalingen aan KLM of Air France komen automatisch in dat overzicht te staan maar je moet het gespreid betalen zelf activeren.Als je met de AMEX betaalt dan kan je toch ook over een paar maanden de tickets van KLM de kosten spreiden. Gebeurd dit automatisch?.
Zoals Michel1 al zegt. Even inloggen en dan zie je aan de rechterkant een knop "Gespreide betalingen". Betalingen aan KLM of Air France komen automatisch in dat overzicht te staan maar je moet het gespreid betalen zelf activeren.
klopt, ik kreeg dezelfde mail vanmiddag.Ik krijg net een mail van Amex waarin staat dat de gratis 20.000 miles actie bij aanvraag van een FB Gold card tijdelijk is. Volgens de mail t/m 17 juli. Heel kort dus deze keer.
(Nog) niks gehad hier
ja nee maar jij hebt een visa toch
Nee, een FB Amex
Maar ben je dan FB ivory ( of heet explorer tegenwoordig).