Flying Blue American Express

Heb je ook de gewone Amex platinum naast de FB kaart? Ik begreep dat als je beide hebt, ze wel eens iets kunnen doen.
 
Jaarlijks belletje gepleegd om de AMEX FB gold te verlengen. De 20k miles+3 mnd dubbele punten weer in de pocket.
In eerste instantie kreeg ik alleen het offer van €75 korting en 3 mnd dubbele miles of eventueel een downgrade naar Silver met 3 mnd dubbele miles. Gevraagd of er 'toevallig' nog een 3e offer was. Zonder aarzeling werd de 20k miles+3 mnd dubbele miles aanbieding opgesomd :)
 
De problemen met het overboeken van miles van Amex naar FB lijken opgelost. Mijn miles zijn weer op tijd bijgeschreven.
 
Mooie deal!!
Hoelang heb je de kaart al en wat is je maandelijkse spend ongeveer?

Voor mij is dit de eerste keer dat ik deze kaart ga nemen. Ik moet zeggen, ik weet niet of de deal wel zo goed was. Ik gaf de beller aan dat als ik een referral via insideflyer zou gebruiken dit hen veel meer miles zou kosten en dat ik de 2500 extra miles (20.000 iig via ref) wel wat karig vond. Even overleg aan de andere zijde en de voucher kwam erbij. Ik laat het over aan de ervaren mensen hier om te zeggen of dit een goede deal was. Ik heb het wel gedaan overigens :)

Grt Johan
 
Vandaag op Schiphol aanvraag gedaan voor FB AMEX Silver card. Vooral voor de XP; ik hoop een upgrade offer te krijgen binnen 6 maanden voor nog eens 30 XP.

Uiteindelijk de standaard 2500 FB miles bij onderschrijving, maar ook 10K miles er bovenop na besteding van 500 EUR binnen de drie maanden. Jammer genoeg niet voor mij, want heb de Platinum AMEX in februari pas afgezegd (wel nog 60 XP van gehad)
 
Tip om te checken of een restaurant AMEX accepteert; google amex restaurant met desbetreffende plaats in, bijv Groningen. Eerste zoekresultaat zal dan zijn 'Amex restaurants in Groningen' via de site 'TheFork' (voorheen IENS). Op deze site staan alle restaurants die AMEX accepteren.
Ps; Thuisbezorgd rekent sinds een tijdje ook geen transactie kosten meer, just to let you know.
 
LS
Ik heb ook nog een beginnersvraag. Ik heb de amex kaart nu binnen en zie op het dashboard van amex 2500 miles vermeld staan. Ik zie deze niet terug in het FB dashboard terug. Is dit een kwestie van wachten dat dit gelijk trekt en hebben jullie dan enig idee wat voor tijd daarvoor staat?
Grt Johan
 
Terug
Top