Ipponmaster
Blue Tier
Too badNog nooit gezien, alleen de KLM Silver of KLM Gold wordt eerste jaar gratis aangeboden. Zelf via een referral is de KLM Platinum niet gratis dus dat zegt genoeg denk ik.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Too badNog nooit gezien, alleen de KLM Silver of KLM Gold wordt eerste jaar gratis aangeboden. Zelf via een referral is de KLM Platinum niet gratis dus dat zegt genoeg denk ik.
Ik heb je een PM gestuurdHet lijkt er op dat 1e jaar gratis voor Gold card op dit moment niet geldt. Althans, ik kan het op geen van de website (AMEX, Flying Blue, KLM) meer terug vinden.
Tot een week geleden was dit nog wel zo. Enig idee of deze actie weer terug keert, of dat het via een referral wel lukt bijvoorbeeld?
Ik heb je een PM gestuurd![]()
Ik zie hier en daar nog een referral staan in de handtekening om een gratis FB AMEX Gold aan te vragen. Ik heb de QF niet nodig, maar is het straks in Januari ook nog mogelijk om aan te vragen en dat het eerste jaar gratis is? Of zeggen jullie nu aanvragen, je krijgt de 4 QF en ook in 2016 krijg je de 4 QF?
Ik zag op Schiphol bij de AMEX stand een scherm waarop iets stond van tot 22.000 bonus punten, en daarbij alleen geldig hier op schiphol. Heeft iemand info? Ik had geen tijd om verder te checken..
Dat is waarschijnlijk bij een Amex Platinum. Voor gold krijg je 10.000. Daar heb ik eventueel wel een linkje voor ;-)
Ik zit al aan mn max.. 2x gold gehad dit jaar.. ergens in april weer... Dan nog trouwens... 22.000 voor plat.. in de eerste maand 1000 doen is niet moeilijk. en daarna opzeggen... +8 qualifying en 22.000 voor 50 euro ofzo.. waar kan ik tekenen?
Nog even gecheckt. Je krijgt 25/K miles bij plat na € 1000,00 euro. En inderdaad 8 QF's. Maar goed, je betaalt wel 600,00 euro.
Maar na 1 maand opzeggen en je krijgt 550 terug toch?