Check-In Upgrade offers

Oorspronkelijk wel al een premium economy ticket geboekt inderdaad, dus wellicht vandaar de gunstige prijs voor de upgrade (?).

Ik zie het als een leuke eenmalige kans, hoewel ik ook alvast wel benieuwd ben naar de mogelijkheid voor een upgrade voor de terugvlucht. We gaan het zien.
 
Oorspronkelijk wel al een premium economy ticket geboekt inderdaad, dus wellicht vandaar de gunstige prijs voor de upgrade (?).

Ik zie het als een leuke eenmalige kans, hoewel ik ook alvast wel benieuwd ben naar de mogelijkheid voor een upgrade voor de terugvlucht. We gaan het zien.

Dat heeft er zeker mee te maken, maar voor dat geld had ik het ook zeker gedaan! Die PE stoelen bij AF zijn verschrikkelijk, zeker voor een nachtvlucht!
 
Die PE stoelen bij AF zijn verschrikkelijk, zeker voor een nachtvlucht!

Inderdaad aan den lijve ondervonden een aantal weken terug. Weliswaar een dagvlucht maar ik vond het persoonlijk het geld niet waard aangezien het niet echt een dusdanig groot verschil is met de normale economy cabin. Dit terwijl ik voor hetzelfde geld 3 keer op en neer kon in economy.
 
De prijs voor PE was ten tijde van boeken bij mij best gunstig, en het is bij het bedrijf waar ik werk toegestaan. Tikt alvast lekker aan voor de Gold challenge. :)

Overigens was het niet alleen de iets betere/andere stoel wat je dan boekt. Hele reis was meteen Sky Priority op alle boarding passen. Nog voor dat ik geüpgrade had. Ook een zeer fijne bijkomstigheid als je nog geen status hebt, zeker in deze drukke periodes op Schiphol en CDG. Alles verliep super snel, terwijl er bij economy check-in en boarding enorme rijen waren. Klopt het dat dit ook onderdeel van PE is?
 
Hele reis was meteen Sky Priority op alle boarding passen. Nog voor dat ik geüpgrade had. Ook een zeer fijne bijkomstigheid als je nog geen status hebt, zeker in deze drukke periodes op Schiphol en CDG. Alles verliep super snel, terwijl er bij economy check-in en boarding enorme rijen waren. Klopt het dat dit ook onderdeel van PE is?

Klopt inderdaad. Bij AF krijg je Skypriority bij Premium Economy. Bij de meeste maatschappijen krijg je in ieder geval een aparte incheckbalie, maar "fast-track" security niet altijd.
 
HKG-AMS upgrade aanbod in het vliegtuig voor 135k miles. Ze zijn gek geworden. Maand ervoor via de pa service een upgrade voor 40k Miles gedaan. Met dezelfde ticket voorwaarden.
 
Laatst op CDG-ARN bij AF offer van 339EUR van Eco naar Business. Niet gedaan maar uurtje voor de vlucht zag ik dat mijn stoel van 3A naar 1D was veranderd.

Warme maaltijd met keuze uit snoekbaars of parelhoen was helemaal een aangename verrassing!
 
Niet geheel onderdeel van upgrade "offer" echter... Vlieg begin sept met het kroos naar BCN (in EC) en checkte de lounge-pass kosten, voor mij 30, mn vrouw 40 en mn 2 jarige dochter was (tot begin deze week) eveneens 40 euro... Vond dat al wat hoog, ze drinkt n glas melk en 2 koekjes. Tot mn verbazing zie ik nu dat de prijs voor mn dochter is gezakt naar 15 euro - veel schappelijker!
 
  • Leuk
Reacties: ppt
Deze week lopende naar de gate nog eens m’n stoel gechecked en bleek ik van ec naar bc te zijn verplaatst op m’n trip naar Curaçao. Inwendig even een dansje gemaakt en enorm genoten van m’n vlucht. KLM bedankt.

Mooi en vrij uniek! Welke FB status heb je?
 
Laatst op CDG-ARN bij AF offer van 339EUR van Eco naar Business. Niet gedaan maar uurtje voor de vlucht zag ik dat mijn stoel van 3A naar 1D was veranderd.

Warme maaltijd met keuze uit snoekbaars of parelhoen was helemaal een aangename verrassing!
Sinds wanneer serveert AF warme maaltijden in europe business? :)
 
Terug
Top