TheFlyingDutchboy
Gold Member
DPS-SIN. Bij check-in op de luchthaven kon ik voor EUR 99 upgraden naar WBC.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Sinds je kan upgraden met punten, geld of een combi zijn ze behoorlijk omhoog gegaan qua hoeveelheid.ligt het aan mij of zijn de upgrade offers dit jaar extreem duur geworden?
had de 23e een vlucht van AMS naar ICN. waren nog 6 plekken in business open en mocht voor 999 euro of 142.000 mijlen
vriendelijk voor bedankt, met de vraag of ze aan me wilde denken als ze mensen omhoog moesten schuiven. bij de gate uiteindelijk alsnog een upgrade voor nop gekregen! daar hoor je me niet over klagen!
maar het verschil is wel erg groot, een jaar geleden kon ik nog voor 25.000pp upgraden naar curaçao
(ohja ben platinum voor als dat wat uitmaakt)
Is nog te overzien, toch?Gate upgrade gedaan IAH-AMS. Kon kiezen uit:
369EUR
170 EUR + 29000
48000 Miles..
Heb voor miles gekozen omdat ik er nog zoveel heb staan.
Is nog te overzien, toch?
Dat is zeker een goede deal.CPT - AMS 399 of 52.000 miles bij het inchecken, prima deal voor een nachtvlucht
Niet slecht, toch?280 pond voor upgrade EC naar PE lhr - hnd
Nee klopt, maar vind de ec van jal ol de 787 al prima in 242...pe is 232...iets betere service, wel vlucht van 11 uurNiet slecht, toch?
Soms is het ook mogelijk om vlak voor het inchecken als Ivory de comfort stoelen te selecteren voor een gering bedrag. Dit is vaak als de business class niet vol is en al op rij 2 of 3 stopt. Laatst had ik dit op een vlucht PRG-AMS. Van een gewone gereserveerde EC naar comfort voor 0,40 euro...AMS-BCN en BCN-AMS 99 euro. Heenvlucht met 3 stoelen vrij in economy klasse en op de terugvlucht 5 vrije stoelen.
Overigens werd een medereiziger (ivoren pax) op de terugvlucht gratis op een economy comfort stoeltje gezet.
Mijn verwachting blijkt dus te kloppen; dit gebeurt bij KL regelmatig.
Eigenlijk zouden die stoelen (naar mijn mening) eerst naar FB/STE+ leden moeten gaan.
Maar ja, zo zijn er wel meer dingen niet eerlijk .
Geheel niet slecht voor vlucht van 9 uur. Ligt er beetje aan of het oude stoelen zijn of de nieuwe BEST cabine is.