Forum

Meldingen
Alles wissen

Fotos van Skipper / Club2000 kaarten.

12 Berichten
9 Gebruikers
9 Reactions
10.1 K Bekeken
arjen05
(@arjen05)
Famed Member
Deelgenomen: 9 jaar geleden
Berichten: 2059
 
Neanderthaler wrote:Is er een normale frequent flyer die zo een kaart heeft gekregen? En hoeveel moet je ervoor vliegen om uitgenodigd te worden?

Meestal juist geen frequent flyers. Het zijn de enige statussen waarvoor je niet hoeft te vliegen.


Alle American Express referral aanbiedingen zijn identiek, dus kies bijvoorbeeld deze: Amex classic cards (platinum, gold, silver) of de Flying Blue American Express gold or platinum.


   
BeantwoordenCiteren
(@neanderthaler)
Estimable Member
Deelgenomen: 4 jaar geleden
Berichten: 80
 

Is er een normale frequent flyer die zo een kaart heeft gekregen? En hoeveel moet je ervoor vliegen om uitgenodigd te worden?



   
BeantwoordenCiteren
WHM
 WHM
(@whm)
Honorable Member
Deelgenomen: 11 jaar geleden
Berichten: 453
 

Verder geen anderen die kennissen hebben die bij club 2000 of skipper zijn?

@Basjep heb jij nog een actuele schatting hoeveel mensen tot die club behoren? Thx

Als mn buurman em ook heeft dan zijn er zat andere mensen die dat ook zijn.



   
BeantwoordenCiteren
WHM
 WHM
(@whm)
Honorable Member
Deelgenomen: 11 jaar geleden
Berichten: 453
 

Yep, buurman is skipper



   
BeantwoordenCiteren
(@theflyingdutchboy)
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 3818
 
rezag wrote:Wat zijn dat voor kaarten, voor wie bestemd, en welke privileges hebben ze daarmee?

Naar https://insideflyer.nl/ultieme-airline-elite-status/ :

Bij Air France KLM Flying Blue is Club 2000 het exclusiefste niveau, bedoeld voor diegenen die AF-KLM aan zich wil binden. Denk aan de CEO’s van Total, Shell, Heineken, KPN en Philips. Maar ook bekende personen kunnen in aanmerking komen. Leden die door KLM uitgenodigd zijn, heten ‘Skipper of Flying Dutchman’ (Flying Dutchman is de naam van KLM’s loyaliteitsprogramma voor Flying Blue). De voordelen van C2000/Skipper zijn vooral een hogere prioriteit en service, voorrang bij upgrades en een onbeperkte gastentoelage voor de lounge. Verder zijn de voordelen gelijk aan Platinum en hebben ze Skyteam Elite Plus status.

Club 2000

Maar niet alleen CIPs komen in aanmerking voor Club 2000. In Frankrijk zijn het vooral hooggeplaatste (inter)nationale politici. Zo is er zelfs een speciale versie van de kaart voor parlementariërs in het Franse en Europese parlement.


De speciale kaarten voor leden via KLM, en voor Franse parlementariers



   
rezag reacted
BeantwoordenCiteren
(@rezag)
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 87
 

Wat zijn dat voor kaarten, voor wie bestemd, en welke privileges hebben ze daarmee?



   
BeantwoordenCiteren
(@flying-doc)
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 1766
 

https://www.skyteam.biz/en/Customer-advantages/Frequent-Flyer-Programs/
Hier vond ik een mooi foto overzicht.



   
kevin990 and Laurens reacted
BeantwoordenCiteren
menzo2003
(@menzo2003)
Estimable Member
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 92
Topic starter  
FlyingDutchman87 wrote:Mijn baas heeft een Skipper kaart, er zijn echter wel meer dan 100 mensen die er een hebben. Ook is de Skipper kaart gelijk aan de Club 2000 kaart die vanuit Air France komt

De lijst ik ik heb gezien is oud dat moet ik toegeven, maar daar stonden iets van 120 namen op.



   
BeantwoordenCiteren
FlyingDutchman87
(@flyingdutchman87)
Reputable Member
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 204
 
menzo2003 wrote:Oké, dan is club2000 wel wat minder exclusief dan skipper. Daar zijn geloof ik maar iets van 100 leden van. Zij hebben ook ieder jaar gezamenlijk een dinier.

En kwa vliegen kan je persoonlijke service krijgen waar je geholpen wordt bij het inchecken, soms met een persoonlijke balie. Daarna heb je begeleiding naar de lounge en gate.

Mijn baas heeft een Skipper kaart, er zijn echter wel meer dan 100 mensen die er een hebben. Ook is de Skipper kaart gelijk aan de Club 2000 kaart die vanuit Air France komt


Airlines: Flying Blue Platinum Hotels: Marriott Bonvoy Ambassador Elite, IHG Spire Elite


   
BeantwoordenCiteren
menzo2003
(@menzo2003)
Estimable Member
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 92
Topic starter  

Oké, dan is club2000 wel wat minder exclusief dan skipper. Daar zijn geloof ik maar iets van 100 leden van. Zij hebben ook ieder jaar gezamenlijk een dinier.

En kwa vliegen kan je persoonlijke service krijgen waar je geholpen wordt bij het inchecken, soms met een persoonlijke balie. Daarna heb je begeleiding naar de lounge en gate.



   
BeantwoordenCiteren
(@basjep)
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 1145
 

Ik ken een travel manager van de board of directors van een groot Nederlands bedrijf en hij heeft een Club 2000 kaart.(Board zelf ongetwijfeld ook) Hij zegt dat vooral een "makkelijke" platinum kaart is want je hoeft niet te herkwalificeren. Verder merkt hij bij problemen dat ze vaak een stapje verder gaan. Helaas niet de super VIP behandeling waar hij op hoopte toen die de kaart kreeg.

Ik let er tegenwoordig op en dan kom je ze ook nog best vaak tegen. Wel op de luggage tag dus dat zegt niet alles. Zijn er schattingen hoeveel C2000 pax er zijn? Dacht ooit ergens gelezen te hebben tussen de 10 en 100k



   
BeantwoordenCiteren
menzo2003
(@menzo2003)
Estimable Member
Deelgenomen: 12 jaar geleden
Berichten: 92
Topic starter   [#789]

Ik heb foto's kunnen maken van oude en huidige KLM skipper kaarten en en een mooie business-card houder. Ik hoop dat jullie deze zeldzame kaarten kunnen waarderen.

Hebben jullie kennissen die skipper of bij club2000 horen?




   
SVDH, Basjep, high_class and 3 people reacted
Citeren
Deel: