Eagle
Silver Member
Hoe was het in Etihopië? Nog leuke tips?Nope, nergens. Klein weekje!
Is jouw terugreis ook zonder problemen verlopen en zijn de miles/xp's netjes bijgeschreven?
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hoe was het in Etihopië? Nog leuke tips?Nope, nergens. Klein weekje!
Hoe was het in Etihopië? Nog leuke tips?
Is jouw terugreis ook zonder problemen verlopen en zijn de miles/xp's netjes bijgeschreven?
“Voor binnenlandse vluchten: je krijgt ongeveer 50-70% korting als je een internationaal segment vliegt op Ethiopian Airlines. Dat doen wij natuurlijk niet, maar simpele oplossing: random ticket op Priceline kopen, bevestiging laten zien in een ticket office van ET, binnenlandse vluchten met korting kopen, en random ticket weer annuleren. En: download snel de Taxi-app. Uber hebben ze niet, maar die app werkt top, zeker vanaf vliegveld, scheelt gezeur met taxi-chauffeurs.”
Dit maakt ons natuurlijk nieuwsgierig. Moet je op de weg Ethiopië in Ethiopian vliegen of mag het land uit een ticket hebben ook?
Ja precies, dat is denk ik wel het handigste daar ja.
Zit aan Simien Mountains te denken om daarheen te gaan, wil de Gelada baviaan wel eens spotten. Volgens mij krijg je daar ook een gewapende bewaker mee.![]()
Koffer? Zijn de wasmachines stuk in kaapstad?Ik zit er aan te denken door te reizen naar Kaapstad vanuit ADD.
@danfl44 heb jij toevallig ergens in ADD airport gezien of ze transit visa hebben? Het internet is daar een beetje vaag over namelijk. Ik heb gelezen over 20 dollar, maar weet niet of dat echt zo is.
Dat scheelt me weer 2x 50 USD om alleen mijn koffer op te pikken achter customs.
Nee, dat scheelt wel wat hoor. Maar daarom ben ik ook een beetje aan het kijken wat ik uiteindelijk nou extra kwijt ga zijn.Is het niet bijna net zo duur van Addis naar Kaapstad als van hier naar Kaapstad? Geweldige plek trouwens. Geen transit visum gezien, best kans dat ze het wel hebben. Ook best kans dat een of ander mannetje je wel helpt om een steriele transfer uit te voeren. In het ergste geval ben je geld kwijt voor een normaal visum. Maar ik zou inderdaad lekker kofferloos reizen als dit enigszins kan.
Annuleren doe je waar je geboekt hebt.Vandaag maar eens een poging doen om mijn trip te annuleren. Ik neem aan dat ik dit via de OTA (Travelgenio) moet doen en niet rechtstreeks via KQ?
Ben benieuwd of dit lukt, mijn eerder pogingen om contact te zoeken met Travelgenio zijn niet geslaagd.Vandaag maar eens een poging doen om mijn trip te annuleren. Ik neem aan dat ik dit via de OTA (Travelgenio) moet doen en niet rechtstreeks via KQ?
Ik hou er iig al rekening mee dat ik mn geld kwijt ben. Het handigste zou natuurlijk zijn als KQ de vlucht zelf annuleert.Ben benieuwd of dit lukt, mijn eerder pogingen om contact te zoeken met Travelgenio zijn niet geslaagd.
Ik heb deze staan voor eind juni. Sluit gezien de hele situatie niet uit dat ik deze ook moet gaan annuleren dus hoor graag of het je lukt bij Travelgenio.