Dan doen jullie toch iets verkeerd
Ik heb toevallig gisteren contact opgenomen met AMEX vanwege de povere acceptatie in landen die ik de afgelopen maanden heb bezocht en vanwege dit topic.
Zelf heb ik inmiddels iets meer dan 3 maanden een Platinum kaart (geüpgraded in de actie periode: € 456,- fee en 20k Miles), na 9 maanden In het bezit te zijn geweest van de AMEX FB Gold kaart.
Het afgelopen half jaar is mijn gemiddelde maandelijkse spend 10K+. Voor mij was het upgraden naar Platinum dus een bewuste en logische keuze.
Na een paar kritische opmerkingen, met name over de fee - waarbij ik van mening was dat ze genoeg aan mij verdienen vanwege m'n spend - kreeg ik € 50,- extra korting per jaar aangeboden op de fee. Deze afgewezen waarna ze met 20K Miles over de brug kwamen.
Uiteraard heb ik dit wel geaccepteerd. De Miles zullen aan het einde van deze maand naar mijn FB account overgeboekt worden.