ErikBenjamin
Silver Member
Dat ziet er zeker interessant uit. Ben benieuwd wat de mogelijkheden op termijn voor de NL markt zijn. Het is natuurlijk wel weer een extra kaart met een maandelijkse prijs.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ziet er interessant uit! Wat zijn de extra kosten als je bijv. €100,- afrekent bij een MasterCard-acceptant?
Vraag me wel af of Amex dit blijvend gaat supporter want direct contact met de merchant is daarmee weg. En het blijft slechts een workaround voor het echte probleem, en dat is dat Amex slecht wordt geaccepteerd.
Dat is creatief!Nog even een leuke tip om toch miles te sparen bij winkels die geen AMEX accepteren:
Bij de jumbo waar je met je FB amex kaart kan betalen, koop je een van de vele cadeaukaarten die je er kunt krijgen. Vervolgens gebruik je gewoon deze cadeaukaart bij winkels, waar geen AMEX wordt geaccepteerd. Zo kan je toch een flink extra miles sparen!![]()
Vraag als advocaat vd duivel. Als ik een KLM business class ticket koop welke fully refundable is, en vertrekdatum over 4 maanden. Dan worden miles ed gepost. vervolgens annuleer ik dit ticket in de volgende maand van de amex cyclus. Dan heb je de mijlen, en je geld terug via de refund toch? Ik zou er zelf niet voor kiezen omdat ik het toch als een soort van fraude zie, maar zou het technisch gezien kunnen?
De miles worden dan weer van je account afgehaald. Helaas......![]()
-Ik book mijn hotels via KLM FB-Bookings.com. Dus dubbel aantal punten bij een boeking.
Betalen met je AMEX CC maar ook de bestelling plaatsen via earnonline.flyingblue.com/nl/. Dubbele puntenVerder hou ik mijn oren open in mijn omgeving als iemand een grote aankoop gaat doen. Bijvoorbeeld mijn zusje en een hele goede vriend van mij wilden een nieuwe macbook pro kopen.
Bedankt voor jouw tip ErikBenjamin!
Tickets koop ik nooit via Paypal maar met de Card zelf, dan ben ik gelijk verzekerd via AMEX. Ik weet namelijk niet als je met Paypal tickets aanschaft of je dan ook via de gekoppelde AMEX Card verzekerd bent..Afgelopen maand goed punten kunnen sparen. Oa het volgende als tips
- Bestelling beeldschermen voor kantoor. € 1666,- uitgegeven bij Bol.com via earnonline.flyingblue.com/nl/ ref-link en betaald zonder extra kosten met de AMEX CC. Dubbele punten, namelijk +/- 1000 via earnonline en + 1333 via amex (0,8/silver).
- Appartement via Airbnb. Betaald met AMEX CC zonder extra kosten.
- Bestelling aliexpress.nl betaald met AMEX cc zonder extra kosten.
- Tickets gekocht via Paypal, deze gekoppeld met AMEX CC.
Dat was hier helaas geen optie, maar bedankt voor de tipTickets koop ik nooit via Paypal maar met de Card zelf, dan ben ik gelijk verzekerd via AMEX. Ik weet namelijk niet als je met Paypal tickets aanschaft of je dan ook via de gekoppelde AMEX Card verzekerd bent..
Ik heb em even bekeken. Het is eigenlijk een prepaid card. Net zoals Moneybookers (een prepaid Mastercard) bijvoorbeeld... Daar kun je ook je FB Amex card aan koppelen. Maar net zoals de Amex card wordt de prepaid Mastercard niet overal geaccepteerd.. Maar inderdaad, online is het handig, zo kun je met een Mastercard terecht en uiteindelijk betaal je met je Amex, creatiefIk heb afgelopen weekend een Curve CC aangevraagd (zie berichten op vorige pagina). Zodra ik 'm binnen heb zal ik hier een uitgebreide review plaatsen.
Aan de kassa opladen is een prima deal. Gewoon in 1 keer een paar honderd euro erop zetten.Mea Culpa, dit is een mooi voorbeeld van het zelfreinigende vermogen van dit forum, ik heb mij vergist. Vandaag heb ik de NS automaten in Rotterdam, Leiden en Schiedam gecheckt en je kan hier helaas alleen met Visa en MC betalen. Ook de RET-automaten op Schiedam en Rotterdam accepteren alleen Visa/MC. Je kunt wel internationale tickets betalen online met je Amex. Aan de NS-balie op Leiden CS gaf de dame aan dat je aan de kassa wel met Amex saldo kunt storten op je kaart en bij de RET-balie op Beurs eenzelfde verhaal. Beide laatste opties heb ik zelf niet geprobeerd maar uitsluitend nagevraagd.
en dan je pasje verliezen....Aan de kassa opladen is een prima deal. Gewoon in 1 keer een paar honderd euro erop zetten.
Bij een pasje op naam met foto krijg je het gewoon teruggestorten dan je pasje verliezen....
Aan de kassa opladen is een prima deal. Gewoon in 1 keer een paar honderd euro erop zetten.