De LAN 788 business deal FRA-MAD.

Heel leuk verslag. Ik baal echt als een stekker dat de deal niet meer beschikbaar is. Voor mij een mooie mogelijkheid om kennis te maken met "J".
 
De deal is de afgelopen tijd al een paar keer voorbij gekomen, met een beetje geluk gebeurt dat nog een keer, gewoon blijven proberen op de matrix, en goed de diverse sites in de gaten houden
 
Kon hem laatst inderdaad weer gewoon boeken. Levert toch nog wel wat tierpoints op, zon kort vluchtje. 80 tierpoints ..

Als de deal weer beschikbaar is, boeken we hem nog ff keertje.

Wil nog wat meer zien van madrid.
 
Heel leuk verslag. Ik baal echt als een stekker dat de deal niet meer beschikbaar is. Voor mij een mooie mogelijkheid om kennis te maken met "J".
Volgens mij is hij nog gewoon boekbaar! Prijs schommelt een beetje tussen de 150 en 190 voor een retourtje, voornamelijk afhankelijk van de site waar je hem boekt en met welke betaalmethode!
 
Is voor deze vluchten ook niet echt nodig.
Vertrek FRA
Aankomst MAD
Selecteer calendar of lowest fares, daar kies je de 1e dag van de maand wanneer je wilt gaan, en bij lenth of stay het aantal nachten dat je in Madrid wilt blijven.
Dan bij cabin business class kiezen, en voila
 
@Sand0rf Weet je trouwens hoe laat de check-in counters ongeveer open gingen? Ik rijd morgen richting Frankfurt en had bedacht dat ik gewoon in één streep door naar de lounge ging met mijn digitale boardingpass, maar ik zal wel even de lounge invitation moeten halen bedacht ik me net - een OneWorld-boardingpass zal misschien niet genoeg zijn bij een StarAlliance-lounge ;).
 
Terug
Top