Transavia Last Minute Sale: vliegtickets vanaf € 493 min leestijd

Transavia vanuit Nederland & België naar nieuwe bestemmingen als Tbilisi en Gran Canaria deze winter

Voor sommige links naar producten en partners op deze website krijgen wij een affiliate commissie.

Het is weer tijd voor een leuke promotie bij Transavia. Met de Transavia Last Minute Sale zijn er namelijk weer vliegtickets beschikbaar vanaf € 48 per persoon per enkele reis. De Sale richt zicht deze keer vooral op zonbestemmingen. En de boekingsperiode is nog tot en met oktober 2025. Dat betekent dus ook dat je al kunt boeken voor de herfstvakantie.

Transavia Last Minute Sale

Kortgeleden had Transavia ook al een vakantiegeldactie. Toen kreeg je 20% korting op de toeslag voor ruimbagage. Deze keer is de actie net wat anders. Met de Last Minute Sale zijn er tijdelijk diverse zonbestemmingen in de aanbieding voor een starttarief van € 48 per persoon per enkele reis. 

De actie is nog geldig tot en met dinsdag 1 juli 2025. En de reisperiode is van juli tot en met oktober dit jaar. In deze periode valt naast de zomervakantie ook de herfstvakantie. Ideaal dus als je nog geen plannen hebt gemaakt voor deze periode. De korting geldt enkel op vluchten uitgevoerd door Transavia. 

Cabine Boeing 737 Transavia

Zonbestemmingen in de aanbieding

Met deze promotie richt Transavia zich vooral op zonbestemmingen. Denk onder meer aan Nice, Mallorca, Barcelona, Lissabon, Heraklion (Kreta) en Grand Canaria. De vanaf-prijzen starten bij € 48 per enkele reis en lopen op tot € 100. Als je naar de goedkoopste bestemmingen kijkt dan is er keuze uit Rijeka (Kroatië) en Oslo voor € 49. Voor een euro meer kun je naar Praag, Kopenhagen, Bilbao en Nice. Voor een vanaf-prijs van een kleine € 50 per enkele reis kun je naar Mallorca, Barcelona, Bologna, Faro en Ibiza. Daarna lopen de prijzen op naar boven de € 60 per enkele reis. 

Zoals altijd vlieg je vanuit Eindhoven Airport en Rotterdam/The Hague Airport het goedkoopste voor respectievelijk € 48 en € 69 per enkele reis. Een vertrek vanuit Schiphol is met € 84 per enkele reis het duurste. In onderstaande tabel vind je een selectie van de goedkoopste bestemmingen per luchthaven. Het boeken van de vliegtickets kan via de website van Transavia

LuchthavenBestemmingVanaf-prijs per enkele reis
Eindhoven Airport (EIN)Rijeka, Oslo€ 48

Praag, Kopenhagen, Bilbao, Nice€ 49

Mallorca, Barcelona, Bologna, Faro€ 52-53

Ibiza€ 57
Rotterdam/The Hague Airport (RTM)Girona, Bergerac, Toulon, Pula, Zadar€ 69

Ibiza, Londen, Milaan-Bergamo, Triëst€ 70

Barcelona, Mallorca, Dubrovnik, Split€ 71-72
Amsterdam Airport Schiphol (AMS)Barcelona, Fuertaventura, Ibiza, Menorca, Mallorca, Valencia, Nice, Verona, Faro€ 84

Innsbruck, Salzburg, Alicante, Granada, Skopje, Ljubljana, € 85

Split, Pisa€ 86

Bron foto’s: InsideFlyer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *