ja gelijk heb je ook :-DIk bedoelde dat zijn prijs per inch ruimte verandert als je status hebt
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
ja gelijk heb je ook :-DIk bedoelde dat zijn prijs per inch ruimte verandert als je status hebt
Toevallig las ik gisteren in de Stentor een artikel over de comfort klasse. Dus misschien wel!Is het betreffende artikel inmiddels al uitgegeven?
Seat Plus is, zoals de naam al doet vermoeden, niets meer dan een iets betere stoel (lees: meer beenruimte). Air France' 'echte' Premium economy heeft wel iets meer voordelen dan alleen dat.Seat plus in AF A380 was gewoon de exitrow met megamegamegamega veel beenruimte. En als eerste drinken en eten![]()
Het is wel een aparte klasse bij Cathay Pacific. Je zit vooraan, net achter de business class en voor de economy class en de cabine wordt ook afgesloten met gordijntjes. Je krijgt een iets betere koptelefoon (noise cancelling) en een amenity kit met oordopjes, sokken, een oogmasker, tandenborstel en tandpasta.Die stoelen zien er ook erg goed uit. Ik dacht voor het lezen van dit topic ook dat premium economy van Cathay Pacific ook een soortgelijke "business -" is, maar ik begrijp dat dit niet het geval is.
Het is inderdaad een oppervlakkig artikel, maar dit is volgens mij ook niet het complete artikel.
De stoelen bij Air New Zealand zien er inderdaad erg goed uit! Air France overigens ook.
Voor een lange reis met z'n tweeën zou ik best wat meer over hebben voor zo'n premium stoel. Ik vind het wel jammer dat bij de meesten geen loungetoegang zit, ook niet tegen betaling.
stukken beter inderdaad!FYI: Reisgids van september 2015 (Complete artikel Consumentenbond, tekst: Daan Vermeer)