Dankje! Welke van de twee? Den Haag of München?Welkom stadsgenoot!
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dankje! Welke van de twee? Den Haag of München?Welkom stadsgenoot!
Den Haag, München alleen tijdens oktoberfestDankje! Welke van de twee? Den Haag of München?
Welkom!Volg dit forum sinds vorig jaar gedurende mijn wereldreis om zoveel mogelijk goeie tips te krijgen. Nu toch maar eens aangemeld.
Naam: Mathijs
Woonplaats: Haarlem
Vliegt het liefst met: KLM
Vliegt het liefst naar: Zuid-Amerika
En slaapt daar het liefst in: Appartement op een berg
Elite Status: Flying blue Silver
Nee, helaas Australië/nieuw Zeeland & Afrika niet. Wel via Hawaii van Noord-Amerika naar Japan, dat was echte aanrader!Welkom!
Mooie wereldreis gehad? Elk continent meegepakt?![]()
Volg dit forum sinds vorig jaar gedurende mijn wereldreis om zoveel mogelijk goeie tips te krijgen. Nu toch maar eens aangemeld.
Naam: Mathijs
Heb al heel vaak op dit forum gekeken, maar vandaag pas lid geworden. Dus even voorstellen maar.
Naam: Danil
Woonplaats: Ede
Vliegt het liefst met: KLM, AirFrance of andere Skyteam leden
Vliegt het liefst naar: Europese bestemmingen via Parijs
Slaapt daar het liefst in: Zolang er een bed en een eigen badkamer zijn, is het helemaal goed.
Elite status: FlyingBlue Silver (sinds 2 weken)
Welkom!Heb al heel vaak op dit forum gekeken, maar vandaag pas lid geworden. Dus even voorstellen maar.
Naam: Danil
Woonplaats: Ede
Vliegt het liefst met: KLM, AirFrance of andere Skyteam leden
Vliegt het liefst naar: Europese bestemmingen via Parijs
Slaapt daar het liefst in: Zolang er een bed en een eigen badkamer zijn, is het helemaal goed.
Elite status: FlyingBlue Silver (sinds 2 weken)
Al een tijdje lid van het forum, nu eens kijken of ik ook kan bijdragen.
Naam: Nikita
Woonplaats: Amsterdam
Vliegt het liefst met: FV, maar dit is niet praktisch. Verder kijk ik vooral naar de vliegtijden, gevolgd door prijs en kwaliteit. Voorkeur voor KL, LX, FR.
Vliegt het liefst naar: Warme oorden waar ook iets te zien is
En slaapt daar het liefst in: Een proper hotel met goed ontbijt
Elite Status: FB Silver
Welkom op IF @Sandeo vanwaar vlieg je het liefst met Rossiya?
Leuk verhaal.Vanwege mijn afkomst, was het in jaren 90' en 00' de luchtvaartmaatschappij (toen nog Pulkovo Aviation Enterprise) die voor mij de wondere wereld van het vliegen opende. De kleinschaligheid van vroeger en het huiselijke gevoel zijn er niet meer en het product aan boord is niet bijzonder te noemen, maar om nostalgische redenen vlieg ik er graag mee, zolang hun ICAO en IATA codes niet veranderen.
Iets vergelijkbaars heb ik met FR. Jaren geleden was het voor mij Ryanair die het vliegen voor mij toegankelijk maakte. Er zullen mensen met mij oneens zijn, maar naar mijn mening, ben ik altijd wel eerlijk behandeld en merkte ik op dat de crewleden uit "minder welvarende" landen oprecht blij waren met het werk dat ze deden.
Welkom op InsideFlyer!Hoi,
Pieter Basten hier. Ik vlieg regelmatig en al 5 jaar platinum. #6 en #7 zijn ook al binnen als ik naar mijn XP's kijk.
Hier op zoek naar handige en leuke vlieg tips.
Gisteren een mail gehad dat ik een PA van KLM heb gekregen. Nog geen vlucht helaas om het uit te proberen, maar hopelijk gaat dat in de nabije toekomst wel veranderen.