Dan1
Silver Member
Toevallig dit laatst zelf getest, Kreeg netjes de welkomstbonus en korting voor een nieuwe FB kaart terwijl ik een reguliere gold heb.
Had je al een AMEX en heb je de AMEX FB aangevraagd? Zat daar nog een bepaalde tijd tussen of had je juist langer gewacht?
Ik heb mijn AMEX FB Gold namelijk weggedaan en voor een AMEX Platinum gekozen. Helaas geen welkomstbonus, maar wel de korting. Mocht ik ooit besluiten weer een Amex FB-kaart te nemen, dan zou ik voor de Platinum gaan en ben ik erg benieuwd of ik dan bijvoorbeeld een jaar moet wachten ja/nee, ik de korting krijg, etc. Meen hier namelijk gelezen te hebben dat je een jaar moet wachten en ook dat deze downgrade/upgrade truck niet meer zou werken.