Basjep
Silver Member
Hoe bedoel je dat? Snap je vraag niet helemaalIk vind het eigenlijk zo raar dat je een business class bij KLM kunt upgraden. Weet iemand wat ik me daarbij moet voorstellen?
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hoe bedoel je dat? Snap je vraag niet helemaalIk vind het eigenlijk zo raar dat je een business class bij KLM kunt upgraden. Weet iemand wat ik me daarbij moet voorstellen?
Ik vind het eigenlijk zo raar dat je een business class bij KLM kunt upgraden. Weet iemand wat ik me daarbij moet voorstellen?
ja, dat heb ik ook. Irritant - je denk dat je iets kunt regelen, maar je krijgt een error...Ah check! Dat heb ik tegenwoordig ook bij veel vluchten. Als ik er op klik krijg ik een AF site met een 404 melding. Raar.
ik had mijn connectie gemist in YVRen, hoe was het? Ik wil AF F in de nieuwe cabine ook graag eens proberen!
Inderdaad zeg! Was wel echt een super kans.ik had mijn connectie gemist in YVR- door vertraging met AirCanada van YEG-YVR. Ter plekke werd ik omgeboekt op de eerst volgende vlucht waar First ontbrak. Erg balen!!!
oh man! zonde...ik had mijn connectie gemist in YVR- door vertraging met AirCanada van YEG-YVR. Ter plekke werd ik omgeboekt op de eerst volgende vlucht waar First ontbrak. Erg balen!!!
Je kan je benen wat verder strekken en je stoel gaat wat verder naar achteren. Ik doe het meestal wel. Ik krijg ook wel 50% korting als FB gold member.Weet iemand of economy comfort in de 747-400 van KLM een beetje de moeite waard is? AMS-SFO is een aardig stuk, dus ben even aan het afwegen of het die extra euro's waard is.
Zeker waar! Nadeel aan Exit Rows vind ik alleen dat iedereen die naar het toilet moet bij je op schoot komt wachten.Voor extra beenruimte ga je voor een Exit Row. Ook veel goedkoper.
als het goed is zit de eco comfort ook in een aparte cabine (links van het vliegtuig en aan de rechterkant dan de galley) ik vind het altijd wel de moeite waard, minder huilende kinderen etcWeet iemand of economy comfort in de 747-400 van KLM een beetje de moeite waard is? AMS-SFO is een aardig stuk, dus ben even aan het afwegen of het die extra euro's waard is.
Ja, dat staat inderdaad zo op de website van KLM...Je kan je benen wat verder strekken en je stoel gaat wat verder naar achteren. Ik doe het meestal wel. Ik krijg ook wel 50% korting als FB gold member.
Voor extra beenruimte ga je voor een Exit Row. Ook veel goedkoper.[/Q
Dank je!als het goed is zit de eco comfort ook in een aparte cabine (links van het vliegtuig en aan de rechterkant dan de galley) ik vind het altijd wel de moeite waard, minder huilende kinderen etc
Dan zou ik het niet doen. Het is een aparte plek in het vliegtuig maar je zit gewoon met z'n 3'en naast elkaar en krijgt de zelfde service als in gewoon economy. Wel minder last van huilende kinderen.Ja, dat staat inderdaad zo op de website van KLM...
Ik was meer op zoek naar of het ook een aparte cabine is, of het er daadwerkelijk rustiger is en je betere service krijgt.
De extra beenruimte is mooi meegenomen, maar opzich heb ik nooit heel veel beenruimte issues en zoek ik vooral het comfort in zo min mogelijk last hebben van mensen.