Check-In Upgrade offers

Vooraf (dus voor de check-in open gaat) KL upgraden van Premium E. naar WBC:
AMS - SIN: €2900 of 291.000 miles.
SIN - AMS: €4967 of 497.500 miles.

Heb er even over getwijfeld natuurlijk. Maar um thanks but no thanks :D

Best duur, ik ben zeer recent voor minder dat in first(!!!) met AF naar SIN gevlogen.
 
AMS-HKG €1499 (128.500 Miles) naar business en €449 (42.500 Miles) naar premium comfort. Kreeg de optie om de stoel naast me te kopen voor €100 maar bij betalen liep die vast, meerdere malen geprobeerd en uiteindelijk zonder succes alle stoelen helaas bezet.
 
Kan aan mij liggen, zie dit argument best vaak....mijn redenering is...'s nachts in (premium) economy slaap ik toch wel. Juist als ik wakker ben vind ik een fijne ruime zitplek (Waar ik kan werken) en lekker eten belangrijk(er). Denk dat het 50/50 is, toch?

Ik kan echt niet slapen op een stoel, tenzij ik slaapmedicatie neem.
Dus full flat op een nachtvlucht vind ik wel zo prettig.
 
Kan aan mij liggen, zie dit argument best vaak....mijn redenering is...'s nachts in (premium) economy slaap ik toch wel. Juist als ik wakker ben vind ik een fijne ruime zitplek (Waar ik kan werken) en lekker eten belangrijk(er). Denk dat het 50/50 is, toch?

Premium eco zit in de rij van 2 best prima. We hebben nog niet eerder intercontinentaal business gevlogen dus het is ook lastig bepalen wanneer een upgrade "het waard' is.
Aanname was dus eigenlijk, we zitten al goed en het is maar 6 uur vliegen.
 
€59 of 8400 miles van economy naar premium comfort van Singapura naar Denpasar.
Helaas was er geen raamplek meer vrij dus blijf ik op 17k, hele rij voor mijzelf trouwens.

ik had op een business offer gehoopt maar hoewel economy 80 plekken over heeft zit biz vol.
 
Die tijden zijn echter voorbij. Onlangs is het fors duurder geworden en afgelopen nacht heeft er opnieuw een devaluatie van LaP tickets plaatsgevonden: AMS-CDG-SIN is nu 397K en ook Duitse en Spaanse steden (tot voor kort ca. 200K) zijn nu ca. 375K.

Bijzonder, dat is bijna een verdubbeling. Die nieuwe F klasse (die er prachtig uitziet trouwens) moet ergens van betaald worden ;)
 
Terug uit Bonaire. Helaas geen upgrade van economy comfort naar biz beschikbaar.
Begreep dat ze in de A330-300 ook biz plaatsen blokken waar de crew slaapt vanwege het ontbreken van een eigen ruimte hiervoor?

Verder was het weer armoedig in het verouderde toestel. Stoelleuning voor mij blokte niet dus zakte telkens achterover. Links van mij werkte de audio van het entertainmentscherm niet.
Benieuwd hoe het ombouwen verloopt.
 
Terug
Top