thom bauwens
Blue Tier
Zeg maar dag met het handje.
Ipv volledige annulatie, hebben ze er een zooitje van gemaakt.
Ipv volledige annulatie, hebben ze er een zooitje van gemaakt.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
ik heb ook via e.de geboekt, maar ze zeggen dat ik moet bellen, dus gebeld, maar AZ was zelf niet open, en ik moest terug bellen als AZ open was.Netjes alles retour ontvangen van vlucht 1, incl expedia.DE fee
Ik heb het ook gehad, dat op de site van OTA, was die untouched, maar als je gaat naar de saudi airlines site met jouw ticket number, dan zie je idd dat het niet klopt.Mijn travels voor Jan en Feb zijn nog 'untouched' maar ik koester weinig hoop meer dat ze doorgaan![]()
Ik heb het ook gehad, dat op de site van OTA, was die untouched, maar als je gaat naar de saudi airlines site met jouw ticket number, dan zie je idd dat het niet klopt.
Ik heb overigens net een Tweet naar Ebookers gestuurd om mijn bookingsfee gerefund te krijgen. Ik werd na 5 minuten gebeld door een Indiaans nummer om te bevestigen dat het allemaal geregeld is. Nette service moet ik zeggen!
hier te vinden: https://www.expedia.nl/p/support/websitetermsWelk adres gebruiken jullie om met Expedia te mailen? Is dat [email protected] ? Daar krijg ik namelijk geen reactie op ...
Het is alleen, de Saudi site, heeft meer informatie, zelves als het geen Saudi ticket is... het geeft ook aan de status van de ticket, en dat is waar je eigenlijk zie als er iets aangepast is, met status 'exchanged' bij de coupon.Ik vlieg niet met Saudi. Ik check mijn boeking confirmatie dagelijks bij de OTA en de betrokken air lines. Ook bij Alitalia zelf. Op alle sites is de boeking/PNR nog in tact/dezelfde. Inloggen met ticketnummer geeft de foutmelding dat ik nu nog niet kan inchecken. Maar nogmaals, ik zal binnenkort wel aan de beurt zijn..... ik ga trouwens niet zelf pro actief cancellen, ik wacht rustig af tot er iets veranderd..
Het is alleen, de Saudi site, heeft meer informatie, zelves als het geen Saudi ticket is... het geeft ook aan de status van de ticket, en dat is waar je eigenlijk zie als er iets aangepast is, met status 'exchanged' bij de coupon.
Na mijn mail naar de klantenservice van Expedia NL zijn mijn boekingskosten ook gerestitueerd. Uiteindelijk toch wel nette service. Het volledige bedrag terug na aardig wat gedoe![]()
Ik heb het volledige bedrag terug gekregen van Alitalia en Ebookers. Alleen de commisie van +/- 20 euro over de transacties ben ik kwijt aan AMEX.
Neem aan dat dit 'part of the game' is en een deel van deze game uiteindelijk dus rechtsteeks in de zakken van AMEX verdwijnt. Toch nog 1 partij die hier blij mee is![]()
Vluchten waren aangepast en daarna gebeld voor een refund met Alitalia. Daarna een Tweet naar Ebookers gestuurd voor refund van de bookingsfree.