Lees de laatste 20 posts in dit topic zou ik zeggen (hint: ja). 😎
Had je misschien KLM/AF uitgaven in maart gedaan? Die zouden ze nl nog converteren ondanks dat de afrekeningvan Amex pas in april was. Ik zit er op te wachten, maar heb ze nog niet ontvangen. Is dus eenmalig, daarna krijg je idd alleen nog maar award miles.
FB Platinum, *A Gold, Avis President's Club, Hertz Gold Plus Rewards - President's Circle
Heeft iemand anders ook opeens XP er bijgekregen (als "amex af klm spend - Conversion level miles into XP") - ik was onder de veronstelling dat level miles/XP voor klm spend helemaal weg viel, en puur (award) miles zou worden?
Arebei wrote:De link is al weg, maar de vraag staat nog steeds..Ik had de indruk dat dit forum er ook voor was om informatie te krijgen als je nog niet alles weet en dus niets kunt bijdragen.
Dat klopt, ik moet me misschien een beetje verontschuldigen. Je bent natuurlijk welkom op het forum. De reden dat ik dit neerzet is dat er af en toe ( waarschijnlijk door het weer) leden bijkomen die met diverse refferal links gaan strooien. Is misschien mijn persoonlijk irritatie. nogmaals van harte welkom en we helpen je graag.
40.000/60.000 AMEX bonuspunten? vraag de kaart aan via onderstaande link en ontvang tijdelijk extra bonuspunten!
www.americanexpress.com/nl-nl/referral/gIDEOKNV2x
Je jan pas na 12 maanden na opzegging een nieuwe kaart aanvragen met de referral voordelen. De link van je vrouw is dus helaas niet te gebruiken
Mocht iemand nog een aanmeldlink voor een American express Flying Blue kaart willen, je kunt deze gebruiken: www.americanexpress.nl/introduceren/nielsv98ot?XLINK=MYCP
Je kunt dan, bij een Gold Card, 20.000 award miles + 30XP’s verdienen. De kaartkosten vervallen voor het eerste jaar op dit moment!
Ik krijg ook 20.000 miles als de aanmelding succesvol is.
Edit 1 mei 2019: De referral link geupdate. Deze is geldig tot en met 30 juni 2020
Tijdelijk 30.000 Flying Blue Miles & 30 XP met als bonus een GRATIS Flying Blue American Express kaart? Vraag via de volgende link een American Express creditcard aan: Klik hier
www.americanexpress.nl/introduceren/nielsv98ot?CPID=999999548
-------------------------------------------------------------------------------------------------
De hoogste cashbacks bij o.a. hotels. Bij inschrijving ontvang je 5 Pond
https://www.topcashback.co.uk/ref/nvgfocus
De link is al weg, maar de vraag staat nog steeds..
Ik had de indruk dat dit forum er ook voor was om informatie te krijgen als je nog niet alles weet en dus niets kunt bijdragen.
Zo te zien is het "klik-vooral-op-mijn-link-ondanks-dat- ik-nog-niet-een-echte-bijdrage-aan-het-forum-heb-gelevered" seizoen weer begonnen...
40.000/60.000 AMEX bonuspunten? vraag de kaart aan via onderstaande link en ontvang tijdelijk extra bonuspunten!
www.americanexpress.com/nl-nl/referral/gIDEOKNV2x
Mijn vrouw heeft een Amex Gold kaart, via referral van mij, waarna ik mijn kaart op heb gezegd(afgelopen maart). Zo kunnen we op haar account miles sparen en kunnen we elkaar om het jaar inviten en de bonus van 12.000 opstrijken. Ook is het fijn dat onze flying blue miles niet verlopen, aangezien we de komende 2 jaar waarschijnlijk toch niet zullen vliegen.
Nu heeft zij de mogelijkheid iemand te inviten ter waarde van 24.000 miles. Hoe lang moet ik nu wachten om mijn kaart opnieuw aan te vragen? Of komen er geregeld zulke goede aanbiedingen?
Check. Ik dacht dat ik ze alledrie kon pakken. Ik pak de 20k miles wel. 🙂
NamataEkim wrote:Is het altijd 3 maanden dubbel + 20k miles of korting of krijg je ze alledrie?Want kreeg idd dit aanbod net. Heb aangegeven dat ik erover na ging denken.
Sowieso 3 maanden dubbele punten en dan nog kiezen uit OF €75 korting, OF 20K miles.
American Express Platinum met 170.000 Membership Rewards punten? Bestel hem via American Express Platinum (je kunt ook andere kaarten kiezen!)
American Express Flying Blue Platinum (of gold) kaart het eerste jaar gratis en 120.000 miles? Bestel hem via: Amex Flying Blue Platinum
Mijn vliegverleden: https://my.flightradar24.com/glennhaak
Is het altijd 3 maanden dubbel + 20k miles of korting of krijg je ze alledrie?
Want kreeg idd dit aanbod net. Heb aangegeven dat ik erover na ging denken.
NamataEkim wrote:Hee ik zit er aan te denken om mijn FB Gold AMEX op te zeggen. Ik las dat je dan een bak miles krijgt om dat niet te doen? Is dat nog steeds van toepassing?
Dat is best wel goed terug te vinden op het forum, maar het is een beetje YMMV, zelf kreeg ik de komende 3 maanden dubbele miles en kon ik daarnaast kiezen uit €75,- korting op de kaartbijdrage of 20.000 miles... Uiteraard voor de 20K miles gegaan.
American Express Platinum met 170.000 Membership Rewards punten? Bestel hem via American Express Platinum (je kunt ook andere kaarten kiezen!)
American Express Flying Blue Platinum (of gold) kaart het eerste jaar gratis en 120.000 miles? Bestel hem via: Amex Flying Blue Platinum
Mijn vliegverleden: https://my.flightradar24.com/glennhaak
Hee ik zit er aan te denken om mijn FB Gold AMEX op te zeggen. Ik las dat je dan een bak miles krijgt om dat niet te doen? Is dat nog steeds van toepassing?
StinusPax wrote:Nu al meer dan een jaar AMEX FB Plat in bezit.
Wat denken jullie?
Ik denk dat je jezelf eerst moet afvragen waarom je voor welke kaart kiest.
Als je de grens zelf al haalt kan een stapje terug doen een optie zijn, of voor de reguliere AmEx Plat te gaan.
Dan betaal je in elk geval niet de volle mep (het 1e jaar) en heb je andere voordelen die wellicht interessanter zijn.
Nu al meer dan een jaar AMEX FB Plat in bezit.
In december de volle mep betaald en de QF's gehad.
Nu bij het hervormen van Flying Blue merk ik wel dat de voordelen toch een enorm stuk minder zijn. Vooral bij het boeken van tickets voor veel mensen had ik veel voordelen aan de level miles, die zijn er nu niet meer.
Daarom denk ik niet dat het de 600 euro nog waard is om die 60 XP's te krijgen, als ik de grens voor de status uit mezelf toch al haal.
Wat denken jullie?
En krijg ik nu in december nog wel de 60 XP of als ik nu opzeg houdt het op.
Dank!
Samen vliegen we COVID-19 de wereld uit
- 22 Forums
- 4,329 Onderwerpen
- 132.4 K Berichten
- 43 Online
- 5,348 Leden