Belastingen en toeslagen op award tickets - Let op !
Haha, programma weet helemaal niet hoe die fatsoenlijk 12.8 miljoen moet schrijven
Amex uitgelegd op mijn blog | Reguliere referral | Flying Blue referral | Met jullie hulp kan ik mooie verslagen en handleidingen blijven maken!
Blog: Puntentrotter
Uitgelichte vluchtreview: Air France La Première
Als Nederlander geΓ―nteresseerd in Amerikaanse creditcards? Lees hier hoe en wat!
Werk: Puntenconsultant
Wij geven advies bij het maximaliseren van punten en miles en boeken zonder extra kosten mooie hotels met bijzondere voordelen. Denk aan: $ 100,00 credit, gratis ontbijt, upgrades en meer bij Hilton, Accor, Marriott, IHG, Shangri La, Jumeirah, Four Seasons, Mandarin Oriental, Virtuoso, Preferred en anderen.
Eloy wrote:Over duur gesproken ;Hier gaat ook iets niet helemaal goed....
Flying Blue Reinvented :p
Over duur gesproken ;
Hier gaat ook iets niet helemaal goed....
Ik vind 60.000 Miles inderdaad wel wat duur... π
OilFlyer wrote:Ik heb net het allerduurste award ticket aller tijden gevonden !Belastingen en toeslagen EUR 21.644,58 !
Meteen geboekt neem ik aan? Zo'n buitenkansje krijg je maar een keer... π
OilFlyer wrote:Ik heb net het allerduurste award ticket aller tijden gevonden !Belastingen en toeslagen EUR 21.644,58 !
Koopje π
Ik heb net het allerduurste award ticket aller tijden gevonden !
Belastingen en toeslagen EUR 21.644,58 !
Graag wil ik jullie vertellen over een aantal recente ervaringen bij het boeken van award tickets.
Eind vorig jaar wilde ik 2 award retourtickets boeken maar had daarvoor onvoldoende mijlen. Uiteindelijk heb ik ook de mijlen van de accounts van mijn kinderen daarvoor gebruikt. Dus:
1 retourticket van de mijlen van mijn account, de heenreis van retourticket 2 van de mijlen van de account van kind 1 en de terugreis van retourticket 2 van de mijlen van de account van kind 2.
Het gekke was dat de belastingen en toeslagen m.b.t. retourticket 1 een stuk lager waren dan de som van de belastingen en toeslagen m.b.t. de 2 enkele reizen van retourticket 2.
Afgelopen week daarentegen gebeurde precies het omgekeerde: de belastingen en toeslagen m.b.t. een retourticket waren een stuk hoger (ong. 850 euro) dan de som van de belastingen en toeslagen m.b.t. de 2 enkele reizen (ong. 550 euro).
Kortom, voordat je een award retourticket boekt loont het de moeite om te kijken of je het als retour of 2 enkele reizen boekt.
- 22 Forums
- 4,329 Onderwerpen
- 132.4 K Berichten
- 74 Online
- 5,348 Leden