Voor sommige links naar producten en partners op deze website krijgen wij een affiliate commissie.
Met de Spontaneous Escapes van Singapore Airlines kun je 30% besparen op award tickets in Economy Class, Premium Economy of Business Class. Je kunt tickets met korting boeken voor reizen in februari 2025.
Singapore Airlines Spontaneous Escapes – bespaar 30% op award tickets
In februari kun je bijvoorbeeld met korting reizen tussen Singapore en Barcelona, Brussel, Frankfurt, Londen, Milaan, Parijs en Rome. Voor een reis in Economy Class ben je 29.400 miles kwijt voor een enkele reis. In Business Class kun je reizen voor 72.450 miles per enkele reis.
Reis je liever in Premium Economy, dan kan dat ook tussen Singapore en Brussel, Frankfurt en Rome. Voor een reis in deze cabine ben je 49.700 miles kwijt. Je kunt ook reizen van Singapore naar andere bestemmingen, zoals New York, Melbourne en Istanbul.
Het complete overzicht van alle bestemmingen is te vinden op de landingspagina van KrisFlyer. Voor de meeste bestemmingen zijn bepaalde reisdagen uitgesloten van deze promotie.

Zo boek je de award tickets bij Singapore Airlines
Als je een award ticket wil boeken met de Singapore Airlines Spontaneous Escapes, dan kun je deze stappen volgen:
- Bezoek de website van Singapore Airlines en log in op je KrisFlyer-account.
- Klik op de optie ‘Book a Flight’.
- Selecteer ‘Redeem Flights’ en voer de gegevens van je gewenste vlucht of bestemming in.
- Bekijk de beschikbare vluchten en zie direct de korting toegepast in het boekingsoverzicht.
Houd er rekening mee dat er naast de KrisFlyer-miles ook toeslagen en belastingen van toepassing zijn. Het exacte bedrag wordt tijdens het boekingsproces weergegeven.
Als je niet genoeg KrisFlyer miles hebt, kun je ook American Express Membership Rewards-punten overzetten. Dit gebeurt in een verhouding van 5:4. Houd er rekening mee dat het vaak enige tijd duurt voordat de punten in je account zijn bijgeschreven.
Afbeeldingen ©SingaporeAirlines
Geef een reactie