Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Misschien dat ze om vrijwilligers vragen als het is overboekt. Maar ze zullen natuurlijk nooit meer bieden dan wat ze volgens EC61/2004 verplicht zijn. Ik verwacht ook alleen travelkrediet.
Daarnaast moet je waarschijnlijk zonder koffer reizen. Op AMS kunnen ze misschien ook misconnects verwachten van feedervluchten, waardoor de vlucht uiteindelijk geen overschot aan passagiers meer heeft.
Weet iemand of je je vrijwillig kan laten bumpen bij KLM als de vlucht is overgeboekt? En wat is dan de compensatie hiervoor?
Nu wordt je stoel als FB Gold natuurlijk gegarandeerd, maar als de situatie zich voordoet, kan je hiervoor dan alsnog voor in aanmerking komen?
en alle non revs worden natuurlijk ook eerst nog verwijderd (mits ze uberhaupt al een stoel hadden gekregen)
Ik heb wel eens een denied boarding mee gemaakt op AMS DXB - maar dat was ook precies volgends de EU regels en ze mochten mee op de latere EK vlucht.
Jup. Heb ik ook wel is mee gemaakt. Ging toen om best serieuze bedragen. Ik vloog toen non-rev dus geen gebruik van mogen maken. Ik kon zelf wel mee op de jumpseat.Lange tijd geleden op GVA-AMS riepen ze bij de gate om dat ze vrijwilligers nodig hadden. Er werd een travelvoucher geboden en een latete vlucht.