Quality Observer Programma KLM/AF

Kreeg er net een voor overmorgen NCL - AMS, normaal altijd stuk eerder. Misschien hadden ze problemen met de mail server.
 
Ik heb er ook een binnen, maar voor volgende week. Voor het eerst op en intercontinentale vlucht.
 
Net code gehad


Kreeg zojuist de e-mail met de codes:

AIR FRANCE QOC2018, KLM QQ508265, available until 31 January 2019.

ps: op de vlucht ging ALLES mis, dus het was een perfecte vlucht om te beoordelen ;)

Ik kreeg zojuist mailtje met de uitnodiging voor GVA-AMS (KL1934) in Y+ op 30 december :)
 
Laatst bewerkt:
Ik kreeg net de uitnodiging voor KL1364 from Warsaw, Frederic Chopin (WAW) to Amsterdam, Schiphol Airport (AMS) on 23 December 2018.

Het lijkt er op dat ze de uitnodigingen in bulk versturen.
 
If you accept our invitation and complete registration before 28 December 2018 (see registration steps below) you can be a Quality Observer for your flight KL0567 from Amsterdam, Schiphol Airport (AMS) to Kilimanjaro, International Airport (JRO) on 30 December 2018. Your participation would very much be appreciated!
 
Invite voor mijn vlucht AMS-LIS a.s. woensdag.
Ik moet zeggen dat ik in de afgelopen 10maanden voor minimaal 1 segment per reis een uitnodiging heb gekregen.
 
Mijn vriendin (platinum via amex partnerkaart) kreeg ook vandaag de uitnodiging binnen om QO te worden.
 
Duidelijk in bulk verstuurd inderdaad, gezien alle bovenstaande comments. Ik heb een uitnodiging ontvangen voor AMS-JRO op 23 december.

Is overigens voor het eerst dat ik ben uitgenodigd QO te worden. Toevallig heb ik 2 weken geleden een klacht bij KLM heb ingediend over een vlucht, maar ik ga ervan uit dat de QO invites niet ‘gestuurd’ worden en dat dit dus toeval is...
 
Morgen DXB-AMS. Bijna op al mijn WBC vluchten in het laatste jaar een uitnodiging gehad, op de heenvlucht niet, dan wel op de terugvlucht.

Weet niet of ik dit keer zin heb om de hele survey tijdens de vlucht in te vullen. Het is een nachtvlucht, dus ik wil slapen. De vlucht is relatief kort en moet na aankomst gelijk door naar kantoor.

De waardering is overigens ook minimaal, 500 award miles. Woow.
 
Terug
Top