Mijn volgende bestemming is:

Wanneer: juni/juli
Route: BRE-AMS-BON-AMS-BRE
Airline: KL
Klasse: WBC
Miles: FB en BlueBiz
Reden: Werk

Vanuit BRE toch weer € 350 goedkoper dan rechtstreeks vanaf AMS en kan de 30 extra UXP ook wel gebruiken om mijn ulti status te behouden.
 
Wanneer: voorjaarsvakantie / april
Route: AMS-MIA / TPA-AMS / AMS-JFK
Airline: KL/DL
Klasse: WBC/EC
Miles: FB
Reden: Weekje vakantie. Heenweg op de punten, terugweg gecombineerd met een positioning flight naar JFK voor het restant van onze RTW op OW RTW ticket
 
Wanneer: april
Route: DUS-CDG-SIN
Airline: AF
Klasse: La Première
Miles: FB (award ticket)
Reden: verhuizen. Moest drie stoelen hebben en vanuit AMS was LaP recent significant gedevalueerd (meer dan 100/K pp extra). Vanuit DUS was het nog enigszins schappelijk, dus dan maar zo.

Bij AF is het toch niet mogelijk 3 van de 4 La Première stoelen middels award ticket te kopen? Dacht dat ze maar maximaal 1 ticket verkopen als award ticket op een vlucht?
 
Wanneer: augustus
Route: ARN - FRA - MUC - DEL
Airline: LH
Klasse: Business- en First Class
Reden: Met twee mede forumleden naar India. Dankzij een ander forumlid zitten we allemaal in F. De twee anderen hebben een award ticket geboekt en ik kon gebruik maken van de upgrade vouchers van een Senator lid. Redelijk goedkoop business class ticket vanuit ARN. In de ochtend nog tijd voor de First Class Terminal in Frankfurt en daarna nog wat tijd voor de FC lounge in MUC.
 
Terug
Top