Godenzoon14
Silver Member
KL1619 naar Linate. We lopen elkaar net mis denk ik.
Dat ligt eraan hoe laat jij in de lounge bent
Ik vlieg om 07:25u maar denk dat ik even ontbijt in de lounge, ben er denk ik vanaf 06:00u
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
KL1619 naar Linate. We lopen elkaar net mis denk ik.
Haha, ja. Ik heb ook een gast mee (eerste keer in de lounge), dus misschien ben ik er ook wel iets voor 7 uur. Ik stuur je wel een PM tegen die tijdDat ligt eraan hoe laat jij in de lounge bent
Ik vlieg om 07:25u maar denk dat ik even ontbijt in de lounge, ben er denk ik vanaf 06:00u
Morgen rond 17:00 Schengen, rond 19:30 CDG. Aankomende zondag MAD rond 11 uur en CDG rond 15:00 uur.
Ik geloof dat de crown lounge inderdaad dit toestaat (als enige SkyTeam lounge), gezien je al een BC ticket hebt:Ik weet niet of ik dit hier goed post, maar ik vlieg vandaag BRU-AMS AMS-CAN. Er is een aanbod van klm: 50 euro voor BC upgrade BRU-AMS en ik vroeg me af of het mogelijk was om in Amsterdam de klm non-Schengen lounge in te gaan met mijn BRU-AMS BC ticket.
Ook bij aankomst kunnen Business Class passagiers gebruiken maken van de lounge. Zelfs als zij geen doorverbinding hebben. Voor Flying Blue Gold en Platinum leden geldt hetzelfde, met dezelfde voorwaarden als bij vertrek. Overige Skyteam Elite Plus passagiers krijgen bij aankomst geen toegang, tenzij ze dezelfde dag nog doorvliegen met een Skyteam verbinding.
Laatst met 4 naar binnen waarvan 2 plat en 2 zonder status. Stond voor ons iemand met 2 gasten die werden na wat drammen ook beide binnen gelaten.Nog de beste wensen iedereen voor 2019! Even een vraag: wie van jullie heeft ervaring met het brengen van een gast in de non-Schengen KLM lounge tussen 7:30 en 11:00? Zijn jullie gasten wel eens geweigerd? Alvast bedankt!