Korting bij booking.com

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hier nog zo een. Ik heb een eenmalig te gebruiken link voor een korting van € 40 bij een minimale besteding van € 120. Boeken moet voor 23 december. Wie heeft belangstelling? Gratis en voor niets!

Ook verblijven voor de 23e? Indien niet, graag!
 
Ik heb dankbaar gebruikgemaakt van verschillende codes, op budgetreis in Azie scheelt het soms de helft! Dank daarvoor!
Ook ik kreeg een code, maar kan nog geen linkje plaatsen.

Booking moet hier dus nog voor getypt worden

.com/s/15_8/ad745209

Ik hoop dat jullie er wat aan hebben!
 
Ik heb inmiddels een brief gekregen met een kortingcode 80 euro korting bij minimale besteding 225 euro. Ik heb ook al een vriendenlink gebruikt laatst en las nu dat je maar één korting mag gebruiken? Dus aan die nieuwe code heb ik eigenlijk niets. Of hebben mensen hier andere ervaringen?
 
Laatst bewerkt:
Ik heb inmiddels een brief gekregen met een kortingcode 80 euro korting bij minimale besteding 225 euro. Ik heb ook al een vriendenlink gebruikt laatst en las nu dat je maar één korting mag gebruiken?
Welkom op Flyertalk @Nasil. Stel jezelf even voor in het daarvoor bestemde topic. Je kunt het vinden in het forum onder “Nieuw bij Insideflyer.nl”.
 
Ik heb inmiddels een brief gekregen met een kortingcode 80 euro korting bij minimale besteding 225 euro. Ik heb ook al een vriendenlink gebruikt laatst en las nu dat je maar één korting mag gebruiken? Dus aan die nieuwe code heb ik eigenlijk niets. Of hebben mensen hier andere ervaringen?

We hebben een boeking gedaan met deze code. De reis is pas in juni dus dan weet ik of deze code nog zin had. Mooi meegenomen als we de korting krijgen, maar we rekenen er maar niet al teveel op. Het is trouwens 55 euro korting. Had me vergist.

Ik heb in januari ook een boeking staan met een kortingscode twv 25 euro. Eens kijken of we die krijgen. Destijds ook met een bon gekregen. Van die zou ik meer balen want anders had ik een goedkoper hotelletje geboekt, maar het is niet anders :) ik heb nog vijf boekingen zonder codes staan, wie weet zijn ze coulant :p
 
Is het iemand al gelukt om op hetzelfde account meerdere cashbacks *uitbetaald* te krijgen, gebruikmakend van (verschillende) uitnodiginglinkjes? Eventueel op verschillende creditcards. Volgens de voorwaarden kan het namelijk officieel niet, maar ik lees hier ook dat het in de praktijk maximaal één keer per ontvanger per linkje is...
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Top