Mindyourstep
Newbie
Huis den Bosch is huisje 100 geworden !!
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
En de prijs was?Helemaal mee eens, was een erg leuk feestje, voldoende te doen, prima eten en drinken en goed vervoer van P4 en Schiphol Plaza. Beetje jammer dat het weer zo slecht was dat de presentatie op platform 9 gesloten was. Aan de andere kant, ik heb de KLM kennis quiz gewonnen, dus mijn dag was sowieso goed ;-)
Sommige zijn “Duizenden euro’s waard”... Ja als er al 16 bij haar staan drijft ze de prijs wel lekker op
Ik vind het een leuk cadeau. Echter staat er geen 100 op de achterkant. Het huisje dat onthuld was, heeft dat wel. Toen dat gebeurde, compleet gekkenhuis...Het boek en het huisje gekregen!!!
Ik vind het een leuk cadeau. Echter staat er geen 100 op de achterkant. Het huisje dat onthuld was, heeft dat wel. Toen dat gebeurde, compleet gekkenhuis...![]()
Ik vind het een leuk cadeau. Echter staat er geen 100 op de achterkant. Het huisje dat onthuld was, heeft dat wel. Toen dat gebeurde, compleet gekkenhuis...![]()
Op het reguliere huisjes staat de gebruikelijke tekst. Het vanmiddag gekregen huisje is dus exclusieverIk denk daarom ook dat dit een "exclusieve" release is voor diegenen die er bij waren, geen 100, geen dopje, geen jenever.
Ben benieuwd of dezelfde tekst op de "reguliere" huisjes komt te staan in WBC, ik denk persoonlijk van niet.
Wellicht wel duizenden euro's waard over een paar jaar!Op het reguliere huisjes staat de gebruikelijke tekst. Het vanmiddag gekregen huisje is dus exclusiever
Vandaag 1 Schengen vlucht gedaan naar MXP. En straks weer een terug.
- Feestelijkheden bij incheckbalies: 0
- Feestelijkheden bij Lounge 25: 0
Had wel wat ballonnen of een ballonnenboog verwacht. Feestelijk tintje hoeft geen geld te kosten.
Zag wat grondpersoneel met gebakjes en ander grondpersoneel met slagroom taarten rondrennen. Wellicht (niet onbelangrijk) voor eigen gebruik.
Aan boord werd wel melding gemaakt van de 100 jaar / verjaardag en kreeg iedereen een KLM huisje gemaakt van gerecyclede KLM kleding, soort bouwpakket, iets groter dan de reguliere huisjes.
Verder kreeg iedereen in MXP een Italiaanse flyer met korting voor de KLMshop, want die hadden we nog niet
Misschien morgen meer te melden op Intercontinentale vlucht. Ik laat het weten.
KLM petje, model 787-10 en een zakje met Rituals spullen die mijn vrouw heeft geconfisqueerd.En de prijs was?