Het grote: ''Stel jezelf voor'' topic

Naam: Bakpapier
Woonplaats: Leiden
Vliegt het liefst met: Maakt me niet zoveel uit. Óf het moet heel goedkoop zijn (ryan air/wizz air, heb volgende week b.v. een vlucht staan voor maar 15 euro !) óf ik moet veel punten e.d. krijgen. TAM is een favoriete maatschappij, maar KLM is ook erg prettig (helaas andere alliance). Iberia is wat minder (wel one world) en TAP en Lufthansa zijn prima.
Vliegt het liefst naar: Brazilië. Daar ga ik regelmatig heen. Maar ik zou ook nog eens graag naar Azië willen.
En slaapt daar het liefst in: Het goedkoopste wat er is
Elite Status: Helaas vlieg ik nog niet genoeg om een elite status te krijgen, maar volgens mij ben ik al wel ongeveer halverwege bij Iberia/one world vanwege een vlucht naar Brazilië waarvan sommige stukken in een hoge boekingsklasse zaten (heb er overigens niet veel voor betaald hoor)

Zoals jullie misschien wel merken ben ik nog maar een student. En braziliaanse roots dus daar ga ik het meest heen.
 
Gegroet, allen!

Naam: itachimaru
Woonplaats: Zoutleeuw (België)
Vliegt het liefst met: Lufthansa (Star Alliance) maar ben zowat bij elke groep aangesloten, maakt dus niet echt uit.
Vliegt het liefst naar: Warm
En slaapt daar het liefst in: Wat maar goed is
Elite Status: Na al jaren gevlogen/verbleven in alle soorten hotels/vliegtuigmaatschappijen heb ik tot men grote stommiteit nog nooit moeite gedaan om te sparen/status te behalen... Ben nu vanaf April bezig met zoeken/creditcard/bijlezen.

Ik begeleid topsporters in hun prestaties en daardoor reis ik voornamelijk veel in de winter. Zomerperiode is voor vrouw en kinderen, als valt het dan natuurlijk meestal dik tegen qua deals...
 
Welkom @Itachimaru!

Gelukkig zijn er ook in de zomer genoeg deals te vinden :). En met je reisprofiel zou het moeten lukken om wat punten te sparen / loyaliteitsvoordelen opbouwen.

Reis je voornamelijk business in de winter?
 
Is een beetje een mengeling van. Langere vluchten probeer ik dat wel te doen als de prijs het toelaat. Kortere vluchten is meestal in economy.

Heb voor deze winter volgende vlucht gepland BRU-CGQ // CGQ-TYO // TYO-BRU week tussen elke vlucht in business voor 2100-2600 euro. Goede deal? Is het eerste jaar dat ik de vluchten zelf ga regelen en is dus wel wat zoeken. Voorheen werd dit gedaan door een agentschap...(dom,dom, ik weet het...)
 
Naam: Wai
Woonplaats: Amstelveen
Vliegt het liefst met: KLM of een andere Skyteam partner
Vliegt het liefst naar: voorkeur Azië, maar Europa of Noord-Amerika mag ook
En slaapt daar het liefst in: InterContinental of een plek waar ik goed slaap
Elite Status: Skyteam Elite Plus

Met veel plezier lees ik InsideFlyer, vooral de tip & tricks zijn ontzettend handig. Ik vind het wel netjes om me voor te stellen.

Ik vlieg niet heel vaak, maar in het verleden kreeg ik dankzij mijn werk een "invited gold" status bij KLM. Dat werkte iets verslavend voor mij. Vooral trips van en naar Azië heb je nooit bagageruimte over. Dan komt die elite status wel van pas als je een extra koffer mee mag nemen. De extra privileges als FB Gold zijn ook niet te versmaden (lounge, etc)

Sinds kort ben ik MilleMiglia Alata Freccia lid geworden. Ik zag jullie tips pas nadat ik het was geworden. En inderdaad ik heb de kortste route gekozen om hoog op de statusladder te komen.
Ik zag in mijn zoektocht naar een hoog statuslevel dat meerdere hotelketens die statusupgrade aanbieden, of zelfs life time voor Starwood.
PM me maar voor verdere info (NB ik verkoop ze niet ;-))

Verder hoop ik dat we elkaar kunnen helpen om nog meer punten/miles te verzamelen en/of elkaar de goede deals tippen die er zijn.
 
@Flying doc Ik heb al in meerdere hotels van de Steigenberger keten verbleven en deze zijn mij zeer goed bevallen! De hotels zijn vaak centraal gelegen en beschikken over goede faciliteiten. Verder hebben de restaurants en bars een goed en ruim aanbod en het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
 
Naam: Dylan
Woonplaats: Spijkenisse
Vliegt het liefst met: KLM, Cathay Pacific en Qatar Airways.
Vliegt het liefst naar: Azië
En slaapt daar het liefst in: InterContinental en Sofitel
Elite Status: Momenteel alleen FB Silver.

Ik lees al best lang mee op dit forum, zelfs al in de tijd van 'Ikvliegveel'. Nu toch maar besloten om aan te melden! Ik vlieg het liefst naar Azië. De cultuur en vaak mooie gebouwen spreken mij erg aan. Ook zou ik graag nog eens met Eva Air naar Azië willen vliegen. Zo'n Hello Kitty vliegtuig lijkt mij wel wat, haha!
 
Terug
Top