Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik heb van de 1000pts nu de helft gehad. Het duurt wel even want de eerste had ik begin december gewonnen en deze kwamen de 16e pas binnen.Mij zijn inmiddels ook 3 x 250 toegezegd, maar heb er tot op heden 250 mogen verwelkomen.
Ja dat is toch wel vreemd, van de 30 keer meedoen dat je geen punten wint.. Balen.Antwoord vandaag: platinum. Wederom niets gewonnen![]()
ALL is sowieso een bijzonder waardeloos loyalty programma, de website een doolhof (als die al werkt) en het taalgebruik wollig....Weer niks. Ik raak er zo gefrustreerd van dat ik eigenlijk geneigd ben minder Accor te slapen aankomend jaar![]()
Inmiddels alles binnen. Punten verlengd tot 2022 en in totaal €20 korting gewonnen (1000pts).Ik heb van de 1000pts nu de helft gehad. Het duurt wel even want de eerste had ik begin december gewonnen en deze kwamen de 16e pas binnen.