WorldTraveller
Silver Member
Ah okay, ik kon ATL niet zo goed plaatsen in dat rijtje, maar nu snap ik het.
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
En waarom dan niet AF/KL/AZ? Kunnen soms ook goedkoop zijn ;PIk zit vast aan Skyteam en geen grote fan van JFK-vluchten behalve na een weekendje winkelen. Vanuit ATL is het ook nog een prettige vlucht naar GIG, GRU, EZE & SCL.
Heb je de EZE deal in Y+ voor 600 met AZ toen nog geboekt?Vandaar: Ik kies mits de prijs het toelaat een Europese carrier om dan flink uren te maken.
Ik heb een keer onderweg naar Nieuw Zeeland een layover van 10 uur gehad op Dubai (aankomst middernacht, vertrek de volgende ochtend 10 uur). Vanwege mijn goedkope ticket had ik geen recht op het hotel wat Emirates meestal wel aanbiedt bij zo'n lange layover. Ik dacht een rustig plekje op het vliegveld te zoeken en daar mijn ogen dicht te doen. Ik heb mijn ogen uitgekeken. Om drie uur 's nachts alle winkels open, hartstikke druk...Rond middernacht is het altijd rush hour in Dubai. Komen alle Europese vluchten aan voor hun connectie richting Azië en Oceanië. Het is dan een complete dierentuin in Dubai.
Special price for you sir!! Kijke kijke niet koope! http://www.kayak.de/flights/DUS-GIG/2015-11-06/2015-11-23Heb je de EZE deal in Y+ voor 600 met AZ toen nog geboekt?![]()
kan dit ook met een nederlands paspoort?Ook maar het idee dat je vaker naar Dubai gaat? Bij eerste aankomst gelijk aanmelden voor Smartgates!
Maar dan loop ik wel een stempel mis voor in mijn verzamelingJa. Anders zou ik het niet posten.![]()
Ik kom redelijk vaak in Dubai en sluit me aan bij @TheFlyingDutchboy. De prijzen voor het shoppen liggen in de grote malls 1.5x hoger dan in Europa, dus niet boeiend. Als je gaat hou er rekening mee dat je dan maar wat moet bij betalen voor de ervaring/cultuur (desert tour of bab al shams). Hou er ook rekening mee dat het in december wel een beetje chilly kan worden!! Ik had zelf een keer geen jas of iets met lange mouwen mee en dat kon net nietHey guys, ik ben plannen aan het maken om in december rond de Kerst (waarschijnlijk er vlak voor) naar Dubai te gaan. Ik krijg alleen wat feedback van kennissen om me heen dat het 'gigantisch duur' is aldus hun eigen ervaringen, maar ben vrij sceptisch aangezien het volgens de interwebs eerder het tegenovergestelde lijkt (juist goedkoper dan EU). Wat is jullie ervaring van prijzen van zeg eten, drinken en het normale leven daar?
http://www.kayak.de/flights/AMS-DXB/2015-12-28-flexible-2days/2016-01-08-flexible-2daysiemand nog beetje goedkope vluchten rond 28dec/8jan?wil eigelijk onder de 400 pp vliegen
iemand nog beetje goedkope vluchten rond 28dec/8jan?wil eigelijk onder de 400 pp vliegen
Nice! Heel apart: ik krijg in ITA heel Transavia niet en zeker niet onder de 400...http://www.kayak.de/flights/AMS-DXB/2015-12-28-flexible-2days/2016-01-08-flexible-2days
Voila, drie tientjes onder de €400![]()
Dat is nog eens besparen