Sanne von Kriegenbergh
Silver Member
Iemand toevallig het aanvraagpakket van Societe nog in zijn mail zitten? Is dat gepersonaliseerd of kan het doorgestuurd worden?
Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Iemand toevallig het aanvraagpakket van Societe nog in zijn mail zitten? Is dat gepersonaliseerd of kan het doorgestuurd worden?
ik heb je een privé bericht gestuurd met mijn emailIk heb hem nog in mijn mail, waar zal ik hem naartoe doorsturen?
Like I saidBij mij ook vandaag aangepast!
Geen wonder dat dat aandeel zo snel stijgt, als al die Hollanders ineens massaal aandelen kopen in Accor![]()
Hoi zou je hem mij ook kunnen sturen, thanksIk heb hem nog in mijn mail, waar zal ik hem naartoe doorsturen?
Hoi zou je hem mij ook kunnen sturen, thanks
ThanksTuurlijk, stuur je mij je emailadres via een privebericht?
Ik heb het aanmeldpakket ook nog in mijn email-box zitten, mocht iemand het willen.
Ik plak mijn BSN nummer altijd af, en heb er geen commentaar op gehad.Hebben jullie je ISBN nummer afgeplakt, of moet je dat laten staan.
zou iemand kunnen aangeven welk kenmerk je bij de betaling hebt gezet? thx@Quinten: heb je nog een kenmerk gezet bij de betaling? Of linken ze de betaling met je achternaam aan het opdrachtformulier. Je hebt namelijk nog niet meteen een rekeningnummer gekregen.
Ik plak mijn BSN nummer altijd af, en heb er geen commentaar op gehad.
Full Payement Shares Accor (01531), + Naamzou iemand kunnen aangeven welk kenmerk je bij de betaling hebt gezet? thx