Volg de stappen in de onderstaande video om te zien hoe je onze site als webapp op je startscherm installeert.
Nota: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik vind waw-ams-pek/xmn-foc voor <1000 en dus 15+36+6 * 2 = 114 XP. Dat is ~9eu/XP. Retourtje BLL-CDG-AMS-xxx kan voor ca. de helft. Ik twijfel nog. BC hard en soft product van Xiamen is niet heel geweldig toch?
Ik vind waw-ams-pek/xmn-foc voor <1000 en dus 15+36+6 * 2 = 114 XP. Dat is ~9eu/XP. Retourtje BLL-CDG-AMS-xxx kan voor ca. de helft. Ik twijfel nog. BC hard en soft product van Xiamen is niet heel geweldig toch?
KLM metal (787)? Van FOC, XMN? Die vind ik niet..
Iemand een workaround voor het niet gratis kunnen kiezen van je stoel (wanneer je KLM metal vliegt)? De legs in Europa gaan wel via KLM-site, maar die naar XMN en terug niet...
Al geprobeerd, maar bood helaas geen soelaas... thanksBelletje naar KLM?
Ik heb ook ME vluchtnummers op de legs naar en van China, maar XP staan gewoon aangegeven in mijn boeking: 102 stuks, voor WAW-AMS-XMN en terug.Mooie aanbieding. Alleen valt me op dat bij diverse opties die ik probeer dat ik dan een MF vluchtnummer krijg en volgens mij telt die niet mee voor de XP. Ik merk dat ik er kennelijk nog niet handig genoeg mee ben. Hoe krijg ik de optimale route met zoveel mogelijk XP voor drie weken in maart/april 2020? Eindbestemming mag Peking, Xiamen of andere stad in de regio zijn dus dat maakt me niets uit.
ME is gewoon lid van Skyteam, dus XP (maar geen UXP).Ow op een of andere manier heb ik in mijn hoofd dat je alleen XP bij KL of AF vluchten kreeg. Maar blijkbaar is dat fout. Via welke site heb je geboekt? Als ik via Google flights probeer wil ie mij laten bellen met Xiamen airlines??
Wat @Sandor zegt. Ik heb geboekt hij Opodo, via Momondo.Ow op een of andere manier heb ik in mijn hoofd dat je alleen XP bij KL of AF vluchten kreeg. Maar blijkbaar is dat fout. Via welke site heb je geboekt? Als ik via Google flights probeer wil ie mij laten bellen met Xiamen airlines??
Dat kan zeker. Maar ik begrijp dat je dat niet te vaak moet doen. Maar zelf ook wel eens gedaan, en nooit iets van gehoord. Kost je uiteraard wel de XP voor die leg.Mooie deal! Mag je de laatste vlucht overslaan?